اثاثکشی در باربری غرب تهران – رپورتاژ آگهی

جابجایی و اثاث کشی در منازل و نقل مکان از نظر بسیاری یکی از سخت ترین کار ها است، به نوعی که این جابجایی ها می تواند موجب آسیب دیدن لوازم منزل شما از تلویزیون ال ای دی گرفته تا مبلمان و فرش و … شود از این رو بهتر است این جابجایی ها از صفر تا صد به شرکتهای باربری واگذار شود.

از این رو می توانید از شرکت های باربری و اتوبار فعال در این حوزه بخواهید خدمات اسباب کشی و اثاث کشی را به صورت کامل و بی عیب و نقص انجام دهند، اما قطعا باز هم اعتماد  به هر دفتر باربری کار صحیحی نیست و اگر بخواهید این کار را انجام دهید بهتر است که شرکتی معتبر که دارای اعتبارنامه و همینطور پروانه کسب است را انتخاب کنید.

ضمن این که اسباب کشی هر کدام از وسایل منزل نیاز به روش ها و اصول خاص خود دارد و اگر در مورد یکی از آن ها این شرط برقرار نباشد قطعا مشکلات زیادی پیش خواهد آمد.

در نتیجه اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده غرب تهران دارید، بیست بار، باربری غرب تهران با مجهزترین ماشینهای مسقف و متنوع کامیون و کامیونت و وانت بار و نیسان حمل بار و اثاثیه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهرانی می باشد.کافی است تنها زمان اسباب کشی را تعیین کنید.

باربری در غرب تهران

بسته بندی صحیح اسباب منزل

یکی از شروط مهم در اسباب کشی و جابجایی مناسب و بی عیب و نقص کالا ها که جلوگیری از هر گونه آسیب و شکستن را تضمین می کند، بسته بندی صحیح است، چیزی که عده ی زیادی اطلاعات کافی را در مورد آن ندارند و عموما با بسته بندی های ناقص و همین طور استفاده از جعبه هایی که امکان بسته بندی صحیح را ندارند، ریسک بزرگی را انجام می دهند.

تلویزیون های ال ای دی، نمایشگر های کامپیوتر، میز های شکستنی و شیشه ای مانند میز تلویزیون عمده قربانی های این اثاث کشی های سخت و طاقت فرسا خواهند بود که اگر توسط تیم کاربلد انجام نشوند قطعا صدمات جبران ناپذیری را به شما وارد می کنند.

کافی است بدانید که با شکستن صفحه و پنل اصلی تلویزیون هوشمند شما، باید برای تعمیرش هزینه 80 درصدری را پرداخت کنید و عملا تلویزیون شما راهی سطل زباله می شود.

کنترل صحیح اسباب منزل در خودروی حمل

یکی دیگر از موارید که باید به آن توجه داشته باشید، نوع جابجایی و حمل اثاثیه منزل است و این که عمل مورد نظر توسط چه خودرو و راننده ای انجام می شود، اثاث کشی توسط اتومبیل های سواری عموما باعث می شود اسباب منزل شما دچار آسیب شود و به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود.

فشار وارده به لوازم منزل در اثر جابجا شدن های مکرر در خیابان ها و همین طور سر هم بندی آن ها می تواند از جمله خطر هایی باشد که لوازم خانگی شما را دچار آسیب می کند.

همینطور اشیای گران قیمت و عتیقه نیز باید به صورت جدا بسته بندی شوند و قطعا اهمیت و توجه ویژه ای برای این بخش از اثاث منزل خود داشته باشید.

همواره سعی کنید شرکت های حمل و نقلی که می شناسید و یا در مورد آن ها اطلاعات کافی را دارید برای اسباب کشی انتخاب کنید تا در هنگام بروز هر گونه مشکل و آسیب احتمالی به لوازم منزل شما امکان پیگیری های دقیق وجود داشته باشد.

این یکی از بزرگ ترین عیب های این شرکت ها است و البته نه در مورد همه ی آن ها، بلکه مواردی که به صورت غیرمجاز فعالیت می کنند.

شرکت باربری غرب تهران با عنوان بیست بار به صورت شبانه روزی جهت خدمات حمل بار و حمل وسایل منزل و حمل اثاثیه منزل در شمال تهران، غرب تهران،شرق تهران و مرکز تهران آماده به کار می باشد.

یکی از نکات مهمی که باربری غرب تهران از شما میخواهد تا در نزدیک شدن به زمان اسبابکشی انجام دهید خودداری از خرید مواد غذایی است.در صورتی که مجبور به حمل مواد غذایی زیاد بودید به کارکنان اطلاع دهید تا از بسته بندی های مخصوص خوراکی ها و مواد غذایی استفاده کنند تا از فاسد شدن آن جلوگیری شود.

منبع: باربری تهران

Random Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

هفت − 5 =