اجرای معماری نمای ساختمان به صورت سه بعدی

اجرای معماری نمای ساختمان به صورت سه بعدی

اجرای معماری نمای ساختمان به صورت سه بعدی

فایل های همچون نما و پلان ساختمان به صورت خام طرح خودتان را به ما بسپارید که ما برای ساختمان شما با پایین ترین مبلغ در مقدار زمان دو روز نمای شیک طراحی خواهیم کرد .

اطلاعاتی نظیر پلان و نمای خام ساختمان خود را به ما بدهید تا ما برای شما با کمترین قیمت در حداکثر ۲ روز یک نمای  شیک طراحی کنیم . بعد از واریز مبلغ فرم هایی برای شما می فرستیم تا مشخصات و اطلاعاتی برای ما بفرستید تا طراحی شروع شود . مدارکی که ما برای طراحی شما تحویل خواهیم داد به مقدار سه عدد رندرگیری و ( تصویر سه بعدی فضا )
با این وجود شماقبل از اجرای ساختمان نمای طرح آماده را در دست دارید و قابل مشاهده است. …

طراحی سه بعدی نمای ساختمان

توجه لطفا قسمت زیر را بخوانید:

مسئولیت اجرای معماری آرشیتکت نمای ساختمان به صورت تری دی و متن ها و… در قسمت بالای همین صفحه بر عهده منبع و یا سایت اصلی که لینک داده شده است که در قسمت زیر پست موجود می باشد. و این سایت هیچ مسئولیتی در مورد خرید فروش این اجرا عهده دار نمی باشد. و ممکن است متن ها به صورت جزیی در صفحه مقابل تغیر داده شده باشند پس در سایت اصلی متن و توضیحات پروژه اجرای معماری را دوباره بخوانید و بعد اقدام به خرید نمایید.

Implementing the architectural view of the building in 3D

Give us the raw materials and building plans that we will design for your building with the smallest amount of time in two days of stylish exterior.

طراحی سه بعدی نمای ساختمان


Provide information such as the plan and the raw material of your building so that we can design a stylish look for you at a minimum price of up to 2 days. After depositing, we will send you a form for sending us specifications and information for us to begin designing. The documents we will deliver for your design will be in the amount of three rendering and (3D image space)

نمونه متن انگلیسی ترجمه به لاتین همین صفحه مربوط به اجرای معماری نمای ساختمان به صورت سه بعدی می باشد برای انگلیسی زبان ها می باشد هیچ ربطی با اجرا ندارد.

 

نوشته اجرای معماری نمای ساختمان به صورت سه بعدی اولین بار در آرچ معماری. پدیدار شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *