بررسی آپشن های اینفینیتی QX80 مدل ۲۰۱۹

[ad_1]

اینفینیتیQX80 لیمیتد دارای پیشرانه ۴۰۰ اسب بخار بوده و با وزن ۳ تن عرضه می شود.

تزیینات کروم

این خودرو از نظر طراحی با چراغ های خشن جلب توجه می کند. در قسمت جلوی این مدل می توان قطعات کرومی را مشاهده کرد. این نسخه دارای رنگ خاکستری است و قیمت هزینه شده برای این رنگ ۵۰۰ دلار بوده است.

 آپشن های اینفینیتیQX80

عقب خودرو

علاوه بر قسمت جلوی خودرو، قسمت عقب نیز دارای قطعات کرومی است که این قطعات شامل قطعه تزیینی و کاور محافظ سپر می باشد. نوار کروم در صندوق عقب تا چراغ های عقب ادامه می یابد. درون این نوارها، فلاشرها قرار گرفته اند. اصلی ترین تفاوت  اینفینیتیQX80 با نسخه های عادی این است که نمای عقب این شاسی بلند را به خوبی لوکس نموده است.

 آپشن های اینفینیتیQX80

پله های نورانی

در تیپ ارزان تر از لیمیتد، رکاب های کناری به رنگ بدنه می باشند اما در نوع لیمیتد، رکاب های کروم بسیار زیبا می باشند. این رکاب ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده و به شکل مناسبی نورپردازی شده اند. نورپردازی به گونه ای است که با باز کردن درب خودرو، نشان اینفینیتی روی زمین می افتد. به این نوع نور پردازی چراغ خوش آمد گویی می گویند.

 آپشن های اینفینیتیQX80

رینگ های اسپرت

در طراحی  اینفینیتیQX80، رینگ های اسپرت به کار می رود. مدل لوکس استاندارد دارای رینگ های ۲۰ اینچی می باشد. در مدل لیمیتد رینگ های ۲۲ اینچی با سطح زیبا دیده می شود. این رینگ ها در مسیرهای سخت، سواری خشکی دارند. کسانی که به این موضوع توجه می کنند، بهتر است از رینگ های استاندارد مدل لوکس استفاده کنند.

 آپشن های اینفینیتیQX80

صندلی های راحت

صندلی های  اینفینیتیQX80 در دو رنگ خاکستری و زیبا با ترکیب آلکانترا، دوخت های رنگی زیبا و پوشش چرمی تهیه شده اند. تریم داخلی درها و کنسول مرکزی خودرو نیز بدین شکل می باشد. کلمه لیمیتد Limited بر روی این صندلی ها وجود دارد.

 آپشن های اینفینیتیQX80

چوب با کیفیت

تودوزی خاکستری مشکی کابین  با تریم چوبی به رنگ نقره ای مات تکمیل می شود و این تریم در کنسول مرکز جلو، عقب و داشبورد به کار رفته است. این چوب ها در نوع خود بسیار با کیفیت هستند و این کیفیت حس خوبی را با لمس کردن به شما انتقال خواهد داد.

 آپشن های اینفینیتیQX80

غربیلک فرمان

اینفینیتیQX80 از یک غربیلک فرمان چرمی بدون تزیینات بهره مند است. هر چند که انتظار می رفت این خودرو یک فرمان چوبی با پوشش چرم داشته باشد. در عوض ستون های A و B  با چرم درجه پوشانده شده اند و این موضوع حس خوب لوکس بودن را ایجاد خواهد کرد.

 آپشن های اینفینیتیQX80

The post بررسی آپشن های اینفینیتی QX80 مدل ۲۰۱۹ appeared first on آرگا.

[ad_2]
منبع – بالا ⇑

Random Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

یک × 3 =