دانلود تحقیق معماری روستای گرمخانه اطراف خلخال در استان اردبیل

دانلود تحقیق معماری روستای گرمخانه اطراف خلخال در استان اردبیل به صورت پاورپوینت

توضیحات در مورد پروژه معماری
این روستا در استان اردبیل در توابع شهرستان خلخال می باشد که به نام گرمخانه  نامیده شده است .مسیر این روستا توسط راه آسفالت به طرف هشتجین به امتداد ۱۶کیلومتر و ۳ کیلومتر راه جدا از مسیر هشتجین به جهت کیوی و ۱  کیلومتر جاده خاکی ایجاد شده است .جاده خاکی منتهی به روستا در مقدار زمان یک سال هست که زیرسازی و اصلاح کردن و پیش از آن مردم گرمخانه  با مشکلات بیشتری در باره حمل و نقل مقابل آنها ایجاده شده است.روستای گرمخانه در۲۰ کیلو متر جنوب غربی شهر خلخال در ارتفاع   ۱۶۰۰ متری از دریا و در مختصات جغرافیایی ۳۷/۳۲/۳۳ عرض شمالی و۴۸/۲۵/۰۰ عرض جنوبی واقع گردیده است.

جهت دیدن عکس ها با سایز اصلی و بزرگ تر بر روی تصویر های زیر کلیک نمایید.

%da%af%d8%b1%d9%85%d8%ad%d8%a7%d9%86%d9%871


%da%af%d8%b1%d9%85%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%872

 


این پروژه آرشیتکتی به صورت پاورپوینت powerpoint انجام شده است که قابل ویرایش می باشد که تعداد صفحات ایجاده شده در این مقاله ۲۳۲ اسلاید است که در حالت اجرا دارای آهنگ مجاز بدون خواننده قرار گرفته است . و مقدار حجم فایل انجام شده ۵۴٫۴۴ mb مگابایت است که به طور زیپ آپلود گردیده و آمده خرید و دانلود می باشد.

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-300x57 توجه
: سایت بیست علم یک سایت معرف است و هیچ مسئولیتی در قبال خرید و یا دریافت فایل ندارد شما با کلیک بر روی توضیحات کامل و دانلود در قسمت بالای هر محصول وارد سایت اصلی می شوید و در آنجا مطالب هر فایل و … را به طور دقیق مطالعه کنید. و بعد اقدام به خرید نمایید. و نظرات و پیشنهادات خود را در سایت اصلی zepo.ir مطرح نمایید.

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *