دانلود رایگان مقاله انگلیسی استراتژی پایداری برای اطلاعات سلامت منطقه راه اندازی سازمان

دانلود رایگان مقاله انگلیسی استراتژی پایداری برای اطلاعات سلامت منطقه راه اندازی سازمانچکیده
اهداف

شبیه به دیگر سیستم بهداشت و درمان غربی، ایالات متحده تلاش کرده است برای ساخت یک زیرساخت های ملی را قادر می سازد الکترونیکی تبادل اطلاعات سلامت گسترده (ع). HITECH قانون 2009 در ایالات متحده را دولت HIE برنامه توافقنامه همکاری (SHIECAP) یک کاتالیزور کوتاه مدت برای طرح های HIE پایین به بالا توسط دولت ها و سازمان اطلاعات سلامت منطقه (HIOs) بود. با توجه به نرخ بالای شکست HIOs ایالات متحده منطقه در گذشته، هدف اصلی ما این است که برای شناسایی ویژگی های کلیدی راه اندازی HIO که عملیاتی شد و پایداری با بودجه SHIECAP غیر قابل تجدید در یک محیط دولت با بسیار کم فعالیت HIE قبل نشان داده است.
مواد و روش ها

بر اساس داده های مصاحبه ما از 22 ذینفعان در نیوجرسی (NJ) در، HIO، و سطح بیمارستان دولتی جمع آوری شده، ما اعمال تکنیک های تئوری به شناسایی شباهت متقابل مورد و تفاوت.
نتایج

اگرچه سه NJ HIOs که در طول دوره اعطای SHIECAP عملیاتی شد چالش های راه اندازی مشابه مواجه است، دو HIOs که پایداری نشان دنبال تکنولوژی و پایداری استراتژی های متمایز به توسعه قابلیت های HIE را به تناسب نیازهای بسیار متفاوت منطقه ای خود را: قابلیت HIE برای بهبود سلامت جمعیت از جمعیت شهری محروم و قابلیت HIE را قادر می سازد انتقال به یک چشم انداز مراقبت های بهداشتی است که پاداش هماهنگی مراقبت در سراسر بیمارستان حومه و شیوه های پزشک.
نتیجه گیری

ما پیشنهاد می کنیم دو مدل از استراتژی های فن آوری و پایداری برای توسعه توانایی های HIE پایین به بالا برای جمعیت های مختلف منطقه ای است. پژوهش های آینده در داخل و خارج از زمینه های ایالات متحده نیاز را به حساب این ویژگی کلیدی برای بهبود درک ما از اهرم سیاست موثر و مکانیزم بودجه دولت است.

کلید واژه ها

تبادل اطلاعات سلامت؛ سازمان اطلاعات بهداشت؛ قانون HITECH ایالات متحده؛ استراتژی های فن آوری؛ ثبات مالی؛ چارچوب منطقه


%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d8%b1%d8%a7%db%8c%da%af%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b5%d9%84-%d9%85%d9%82%d8%a7%d9%84%d9%87-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%db%8c%d8%b3%db%8c

Random Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

1 × دو =