دانلود پروژه معماری در مورد هتل


دانلود پروژه معماری در مورد هتل

دانلود پروژه معماری در مورد هتل

 

 

 

این یک پروژه معماری طراحی شده هتل می باشد و به صورت کلی و بسیار عالی که همراه با روند طراحی حجم کلی و که از کانسپت و ایده و دارای شیت بندی مناسب و پروژه معماری هتل به صورت اتوکد انجام شده است که همراه با فایل های کدی که امکان ویرایش هم در این وجود دارد و نرم افزار های که با آنها طراحی گردیدد شامل Autocad / تری دی مکس / Corel و Draw و تصاویر های رندرگیر ها و همراه با طراحی سایت همراه با پلان و مبلمان و تمامی ملزومات اجرایی شده شامل گردید است …

دانلود پروژه معماری در مورد هتل

نمونه تصویر و یا عکس طراحی شده هتل به صورت تری دی و سه بعدی در زیر قابل مشاهده می باشد.

نمونه تصویر و یا عکس طراحیشده هتل به صورت تری دی و سه بعدی در زیر قابل مشاهده می باشد.

توجه:

مسئولیت فایل معماری آرشیتکتی در مورد دانلود پروژه معماری در مورد هتل و متن ها و… در قسمت بالای همین صفحه بر عهده منبع  فوریکیا و یا سایت اصلی که لینک داده شده است که در قسمت زیر پست موجود می باشد. و این سایت هیچ مسئولیتی در مورد خرید فروش این فایل عهده دار نمی باشد. و ممکن است متن ها به صورت جزیی در صفحه مقابل تغیر داده شده باشند پس در سایت اصلی متن و توضیحات پروژه معماری را دوباره بخوانید و بعد اقدام به خرید نمایید.
با تشکر

آرچ معماری

Download architectural project about hotel

This is an architectural design project of the hotel. In general, it is excellent, combined with the overall design process, which is based on the concept and idea of the design, and the hotel architecture project AutoCAD, which comes with code files Which is also available for editing, and the software that was designed with it includes Autocad / TriMeX / Corel and Draw, and renderer images, with the design of the site with plans, furniture and all the essentials required.

توضیحات انگلیسی با مربوط به طراحی معماری هتل می باشد.

نوشته دانلود پروژه معماری در مورد هتل اولین بار در آرچ معماری. پدیدار شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *