دانلود پروژه معماری روستا یک با فرمت پاورپوینت

دانلود پروژه معماری روستا یک با فرمت پاورپوینت

هدف از ارزیابی اراضی داخل بافت این است که ببینم از کل محدوده محاسباتی چه مقدار به کاربری خدماتی اختصاص یافته شده است  و سهم هر یک از کاربری ها چگونه است . بطور کلی محدوده محاسباتی روستا حدود ۲۸۸/۶ هکتار می باشد. از مجموع مساحت کاربری روستا حدود ۱۵۳ هکتار به اراضی جنگلی و ۱۰۴ هکتار به اراضی کشاورزی ۱۱۱۸۸/۱ متر مربع و سرانه خالص کاربری ها حدود / اختصاص یافته است . در وضع موجود سرانه کل کاربری ها حدود ۱۰۹۵/۲ متر مربع می باشد.
کاربری مسکونی:  مساحت اراضی مسکونی حدود ۱۳/۷ هکتار است  که ۴۸/۱ درصد از مساحت کل محدوده فضاهای ساخته شده را شامل می شود منوال سرانه مسکونی به ازای هر نفر حدود ۵۳۲/۸ متر مربع است . واحدهای مسکونی روستا دو طبقه ، و اکثرا یک طبقه می باشد . متوسط قطعات مسکونی حدود ۱۴۳۲ متر مربع و تعداد واحد مسکونی حدود ۱۰۶ واحد می باشد . در هر واحد مسکونی ۲/۴ نفر و تراکم خانوار ۶ درصد قرار گرفته اشت.

rosta1


img18856_xk_13940928-094958_


img18856_zb_13940928-094941_


 

%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-300x57

توجه: سایت بیست علم یک سایت معرف است و هیچ مسئولیتی در قبال خرید و یا دریافت فایل ندارد شما با کلیک بر روی توضیحات کامل و دانلود در قسمت بالای هر محصول وارد سایت اصلی می شوید و در آنجا مطالب هر فایل و … را به طور دقیق مطالعه کنید. و بعد اقدام به خرید نمایید. و نظرات و پیشنهادات خود را در سایت اصلی zepo.ir مطرح نمایید.

Save
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *