عکس های معماری یک مدرسه و توضیحات آن: نمونه معماری مدرسه ابتدایی خارجی همراه با توضیحات و تصاویر


نمونه معماری مدرسه ابتدایی خارجی همراه با توضیحات و تصاویر

نمونه معماری مدرسه ابتدایی خارجی همراه با توضیحات و تصاویر

Site Plan طرح معماری سایت مدرسه

Site Plan

طرح معماری سایت مدرسه

 

شرح متن ارائه شده توسط معماران. درباره مدرسه خارجی

به عنوان یک پاسخ به افزایش قابل توجه جمعیت آن، جامعه Allschwil – شهر کوچکی که بدون وقفه قابل ملاحظه در مرز شهر بازل توسعه می یابد –

در سال ۲۰۱۱ تصمیم گرفت برای رقابت برای ساخت یک مدرسه برای ۶۰۰ دختر و پسران این مکان با ناهمگونی آن مشخص می شود، با ساختمان های مسکونی کم و متوسط، همراه با ساختمان های آموزشی دیگر و سازه های بزرگ تجاری و زیر ساخت.

 نمونه عکس های معماری مدرسه خارجی

 نمونه عکس های معماری مدرسه خارجی

 نمونه عکس های معماری مدرسه خارجی

پیشنهاد معماری دو فضای و ساختمان ساده در مدرسه

هر دو جستجو جدید از نقطه نظر آموزشی و هدف از ترک کردن خالی به عنوان بیشتر از زمین زمین که ممکن است، ما را به پیشنهاد دو ساختمان ساده: مدرسه خود، که گسترش بین دو خیابان که محدود کردن طرح، و یک ساختمان آشکار در خیابان اصلی، که در آن بیشتر عمومی استفاده می شود.

فضاهای بیرونی بزرگ در نتیجه نفوذ پذیری

مورد نظر را تضمین می کنند و به یک مکان ملاقات برای کل جامعه می رسند.

 نمونه عکس پیشنهاد معماری دو فضای و ساختمان ساده در مدرسه

نمونه معماری مدرسه ابتدایی خارجی همراه با توضیحات و تصاویر

 نمونه عکس های دو خیابان که این منطقه را محدود می کند

دو خیابان که این منطقه را محدود می کند

تفاوت در ارتفاع ۱٫۸۰ متر دارد. این به ما اجازه داد تا مدرسه را به دو بخش تقسیم کنیم، که در آن منطقه کودکان جوانتر از یکی از قدیمی ترین ها را تشریح می کرد.

بین آنها یک “پل” برنامه ای و ساختاری فضای پوشیده شده برای شکاف در طبقه ی پایین و اتاق های مشترک در طبقه های بالا (معلمان، کتابخانه، اتاق های ویژه) را ارائه می دهد.

هر بخش در اطراف یک حیاط سازماندهی شده است، که اجازه می دهد تا دسترسی به نور روز در حوزه گردش خون انجام شود.

با تشکر از آن، آنها مکان های بیشتری برای مطالعه، با سطوح مختلف صمیمیت، بدون یک کار مشخص تعریف می شوند. امکانات خود را برای استفاده گسترده تر می کنند.

 نمونه عکس های معماری مدرسه خارجی

هر کلاس درس اتاق کار گروهی دارد.

بین دو فضایی، دیوار جلویی و یک قفسه اجازه می دهد تا معلمان و دانش آموزان میزان شفافیت مورد نظر را با پر کردن قفسه بیشتر یا کمتر، تصمیم بگیرند.

همین اتفاق می افتد با تقسیم شفاف بین کلاس های درس و مناطق گردشگری. در هر دو مورد، ما به دنبال جذب کاربران از چنین فضایی هستیم.

 نمونه عکس های معماری مدرسه خارجی

توضیحات معماری سالن ورزشی به طبقه اول طبقه

تصمیم به بالا بردن سالن ورزشی به طبقه اول طبقه را برای استفاده های دیگر مانند سالن اجتماعات آزاد کرد، که شخصیت بسیار عمومی را به دست می آورد. مدت کوتاهی پس از افتتاح، این فضا متوقف شده است که صرفا بخشی از مدرسه، تبدیل شدن به یک مکان بسیار محبوب، برای نشست های سیاسی، کنسرت ها، نمایشنامه ها، و فعالیت هایی که جامعه پس از اتمام ساختمان تصور می کند.

 نمونه عکس در فضای بازی مدرسه لوله های آلومینیومی آخرین لایه ی نما را تعریف می کنند.

 

در فضای بازی مدرسه لوله های آلومینیومی آخرین لایه ی نما را تعریف می کنند.

در مدرسه، آنها به عنوان یک حیاط برای بالکن که کل ساختمان را در خود جای می دهد، به عنوان یک سیلندر و به عنوان یک فیلتر بین داخل و خارج برای کلاس های درس استفاده می شود.

در سالن ورزشی،

آنها قسمت های متخلخل را پوشش می دهند و پنجره های دایره ای را پنهان می کنند. تداوم لوله ها، افقی بیانگر آنها، تمرکز بر تمایز سطوح مختلف مدرسه است: انتزاعی به عنوان پاسخ به سوال چگونه ساختمان عمومی این ابعاد می تواند به نظر می رسد.

نمونه عکس در ساختمان مدرسه، توضیحات رنگ

هر پارامتر عنصر -six متر گسترده و در ده رنگ مختلف – به عنوان یک پیکسل بزرگ عمل می کند. تغییرات نور و سایه دائما ظاهر ساختمان را تغییر می دهد، تشویق یک ادراک فعال می کند.

چهار تن از ده ها رنگ ساختمان سالن ورزشی را تعریف می کنند، که به گونه ای استفاده می شود که فاقد نمایه های اصلی و ثانویه هستند.

 

عکس های معماری یک مدرسه و توضیحات آن نمونه عکس در ساختمان مدرسه، توضیحات رنگ

 عکس های معماری یک مدرسه و توضیحات آن

عکس های معماری یک مدرسه و توضیحات آن

منبع

نوشته عکس های معماری یک مدرسه و توضیحات آن: نمونه معماری مدرسه ابتدایی خارجی همراه با توضیحات و تصاویر اولین بار در آرچ معماری. پدیدار شد.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *