مقاله درباره معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس: معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

توجه : به علت های گوناگون پروژه  معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس : حذف شده مقاله زیر شاید به درتان بخورد .


تصاویر نمونه معماری

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

طرح پیچیده به شکل یک ستاره شش نقطه ای، مخلوط دفتر و فضاهای باغی در امتداد هر یک از “اسلحه های سازگار با محیط زیست” شکل می گیرد. باغ های عمودی تا ارتفاع اسلحه ها پرتاب می شوند، پوششی از PTFE که به عنوان یک سایه خورشید برای پخش نور و ارائه تهویه به ساختمان در طول فصل گرم است.

پوست سبک وزن نیز ظاهر ظریف و ظریف مانند “یک قطعه پوست ظریف، نازک و نرم را پوشش می دهد” ساختار استخوان “بدن ساخت است.”م یانسانگ توضیح می دهد: “برای یک ساختمان با چنین ساختار ذاتی منطقی برای نگاه شناور و آزاد جالب است.”

 

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

یک قسمت از ساختمان برای هر یک از مارک های Xinhee به منظور تقویت کارایی اداری تعیین می شود، در حالی که این طرح فضاهای انعطاف پذیر را ایجاد می کند که به بخش های مختلف اجازه می دهد آزادانه ارتباط برقرار کنند و ارتباط برقرار کنند.

طرح شعاعی اجازه می دهد که ساختمان بسیار کارآمد باشد و در عین حال نور طبیعی، تهویه و دسترسی فوری به منظره را فراهم کند. دهلیز برای هر دو کارکنان و بازدیدکنندگان باز است و دارای پایینی است که جریان هوای آن را فراهم می کند و به عنوان یک باند برای رویدادهای مد، دو برابر می شود.

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباسمعماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

مرکز طراحی برای حداکثر آگاهی محیط زیست با اقتباس از آب و هوای محلی طراحی شده است. طبقه اول شامل باغ های عمومی و ویژگی های آب برای کمک به ارائه تهویه به ساختار است، که برداشته شده است برای کاهش اولین مرحله در دو سوم.

در ماه های تابستان، هوا سرد از طریق دهلیز گردش می کند؛ در زمستان، اتاق شیشه ای به یک گلخانه خورشیدی تبدیل می شود تا ساختمان را گرم نگه دارد.

یک پوشش شفاف در لعاب بیرونی، تابش خورشید را کاهش می دهد، و مجموعه ای از پانل های خورشیدی، پشت بام را برای تامین برق برای عملیات روزانه خط می دهد

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس نمودار پایداری تصویر با مجوز از معماران MADمرکز طراحی Xinhee در حال ساخت است و انتظار می رود تا سال ۲۰۱۷ تکمیل شود.

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

 

معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس

معماری با عنوان مجتمع مد و طراحی لباس است .

که مخصوص بانوان می باشد . مکانی است که زن ها بسیار راحت، بدون نگرانی پوشش حجاب یا هر موضوع سایری می توانند زمان خودشان را جهت خرید، شوی لباس، خیاطی، آرایشگاه، عکاسی و … صرف کنند

و تمام خواسته های خرید و پوشاک خود را چاره سازی کنند.

درباره فضاهای این مجموعه هم مختصر توضیح که :
شوی لباس و نمایشگاه ها در طبقه همکف، فروشگاه در طبقات اول دوم و سوم، خیاطی و فضای طراحی و کلاس آمورشی در طبقات چهار و پنجم، عکاسی و آرایشگاه در طبقه ششم، رستوران و کافی شاپ در طبقه هفتم و هشتم، اداری و آمفی تئاتر و نگهداری کودک در زیر زمین ۱-، تاسیسات و انبارها در زیر زمین ۲- واقع شده اند.

در مورد کانسپت طرح »

با توجه به کاربری، از نخ و پارچه الگو گرفته شده، در سازه پارچه نیز از پوسته های سبک استفاده می شود و ستون فقط در کناره ها هست که پوسته ها توسط سازه های فضایی این تیر و ستون ها، نگه داشته می شود.

مدارک موجود این پایان نامه برای جلسه دفاع :

» پوستر پروژه با طراحی منحصر بفرد و کیفیت عالی (اندازه پوستر » Width : 9843  &  Height : 3543)

 

»  ۱۴ رندر از بخش های مختلف طرح (با کیفیت عالی) ( تمامی رندرها، در پوستر نیز به کار رفته اند )

 

» نقشه های کل طرح با فرمت dwg و قابل ویرایش ( اتوکد ) (پلان ها – مقاطع – سایت پلان)


 معماری با عنوان مجتمع مُد و طراحی لباس :دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *