باتلاق وب سایت های داخل کشور (iran)

باتلاق وب سایت های داخل کشور (سایت های که در آخر به شکست محکوم می شوند)


چکیده
پانزده نقطه طلایی که کسی از آن نکته ها آگاهی نداشته باشد سایت آن شخص دچار شکست خوردگی خواهد بود! بیشتر وب سایت های شکست خورده با حساب در آمدی و برنامه ریزی کار خود را آغاز کرده اند اما برای چه این وب سایت ها به سود دلخواه و استوار دست پیدا نمی کنند؟ پر اهمیت ترین عامل مهم شکست ایده های عالی در چه چیز است؟ برای چه بعد از سالها کوشش وب سایت ها با شکست مواجه می شوند ؟
ممکن است که شما هم تجربه ایجاد  وب سایت های گوناگون را داشته اید و یا احتمالا در حال ایجاد کسب و کار جدیدی باشید، در هر صورت تفاوتی نمی کند اگر بدون آگاهی از چه طریق راه ایجاد کسب و کار اینترنتی و یا فضای مجازی را طی کنید شاید احتمالا به جمع باتلاق وب سایت های ایرانی بپیوندید!

مرداب سایت های ایرانی - محصول آموزشی بازاریابی اینترنتی که به مدیران وب سایت کمک می کند تا با رعایت نکات طلایی به موفقیت برسند

بیشتر سایت های شکست خورده با درآمد و برنامه ریزی کار خود را آغاز کرده اند اما برای چه این وب سایت ها به منفعت دلخواه پایدار دست پیدا نمی کنند؟

توجه :

دوستان عزیز برای مشاهده ادامه محتوا و یا متن ، ویدیو و … مرتبط با این موضوع در وب سایت اصلی یعنی مدیر وب اینجا کلیک نمایید. و با دقت تمام متن را از اول بخوانید.

 Lagoon Iranian sites (websites fail)

الان که در این وب سایت هستید یک معرف است و ممکن است مطالب کمی با موضوع متن اصلی فرق کند لطفا جهت مشاهده متن های دقیق تر و روشن تر بر روی دکمه قسمت بالا با نوشته توضیحات بیشتر و دانلود کلیک نمایید و به وب سایت فروشنده محصول وارد شود و در آن سایت نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید .

بیست علم

Random Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

3 × 1 =