اخذ گواهینامه ایزو و hse از داتیس سیستم

مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی HSE

در ایران مدارک تایید صلاحیت توسط وزارت کار  صادر می گردد هم پیمانکاران و هم افسران HSE می بایستی الزامات و دوره های آموزشی مد نظر وزارت کار را  بگذرانند .

اصولا موضوع  ایمنی و بهداشت جهت حفظ سلامت و محیط زیست از الزامات هر نوع فعالیت اجرایی و تولیدی ست که ریسک های ایمنی و محیط زیستی دارد. که تقریبا تمام فعالیت های خدماتی ، تولیدی و پیمانکاری را شامل می شود .

با وجود الزامات و سختیگیری های بسیار جهت نظارت بر موارد  ایمنی و بهداشت ، سالانه موارد بسیاری از حوادث و مخاطرات پیش بینی نشده به وقوع می پیوندد. تعهد عملی به  اجرای کامل  الزامات ایمنی از سوی کارفرمایان می تواند حوادث را به صفر برساند.

مشاورhse

مانند تمامی استانداردهای بین المللی استاندارد hse   نیز جهت استقرار نیاز به فرد یا گروهی متخصص با دانش و تجربه کافی دارد . چنانچه شما در تولید و یا کارهای پیمانی فعالیت دارید قطعا بنا به نیاز و الزامی که وجود دارد بایستی واحد hse   در ساختار سازمانی خود تعریف نمایید. ما می توانیم در شکل گیری ،  آموزش و پشتیبانی واحد  hse   شما را یاری کنیم .

خدمات مشاوره ، آموزش و همچنین نظارت می تواند متناسب با نوع فعالیت ، ساختار سازمانی و الزامات قانونی که از سوی نهادهای دولتی وجود دارد انجام پذیرد.

از جمله خدمات ما در زمینه مشاوره و نظارت hse  می توان  به  موارد زیر اشاره کرد :

  • تهیه Hse plan   (پلن hse  )
  • مشاوره و نظارت بر خط مشی و  پلن   
  • مشاوره و نظارت بر عملکرد پیمانکاران و تولید کنندگان
  • ارائه آموزش های  موردنیاز 
  • تهیه گزارشات موردنیاز
  • برگزاری جلسات موردنیاز جهت ارزیابی و شناسایی ریسک

سوابق کاری hse

از افتخارات ما  ارائه خدمات مشاوره و نظارت بر پیمانکاران شهردای منطقه 22  برای نزدیک به 2 سال که در آن پروژه های عمرانی شناخته شده بسیاری در سال های اخیر در حال اجرا و بهره برداری ست  . بعلاوه برگزاری دوره های آموزشی متعدد در بسیاری شرکت های خصوصی و دولتی و مشاوره و ارائه خدمات نظارتی در بسیاری از پروژه های عمرانی ست .

جهت کسب اطلاعات بیشتر  در مورد گواهینامه ایزو به داتیس سیستم مراجعه فرمایید

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 6 =