ارز دیجیتال لونا

Terra Digital ارز دارای یک نشانه مدیریتی به نام Luna و Eکوین با نام دهان است. این پلتفرم با ایجاد یک پروتکل دو نفره ، یک ساختار جالب در زمینه دفاع ایجاد کرده است. ارز Terra از چندگانه استفاده می کند. کوین غیر متمرکز شما را می توان برای تثبیت قیمت آن گسترش داد یا محدود کرد. Terra از نظر ساختاری از پول فیات برتر است. از آنجا که غیر متمرکز است ، نیازی به نظارت ندارد و خطر خطاها را از بین می برد و توزیع عادلانه رشد اقتصادی را از طریق مکانیسم اجماع دموکراتیک تضمین می کند.

توسعه ارز دیجیتال لونا در ژانویه سال 2018 توسط شرکت Blockchain کره ای به نام Terraform Labs آغاز شد و شبکه شبکه آن به طور رسمی در آوریل 2019 راه اندازی شد. ارز Digital Terra نیز در سال 2018 توسط دو نفر به نام دانیل شین و به کوون راه اندازی شد. این دو پروتکل Terra به عنوان راهی سریع برای اتخاذ فناوری blockchain و رمزگذاری ارز با تمرکز بر ثبات قیمت ها و قابلیت استفاده.

لوناA ، به اختصار Lunc ، یک ارز دیجیتال یا دارایی های دیجیتال است که ارز 387.08 میلیون دلار ، رتبه 216 و 0.03 ٪ از کل بازار را دارد. با وارد کردن ، کاربران به ارزارزارزA لوناA Terra Miners می دهند و به نوبه خود کمیسیون را از هزینه معامله دریافت می کنند. با افزایش استفاده از Terre ، لوناA ارز نیز همینطور است.

علاوه بر پشتیبانی از قراردادهای هوشمند ، Terra blockchain همچنین از فناوری Cosmwasm استفاده می کند.این بلاک چین به دلیل میزبانی Terra LUNA و TerraUSD (UST) ارز به یک پلتفرم جذاب برای توسعه برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین تبدیل شده است. پروتکل Terra یک راه حل پرداخت جامع ایجاد کرده است که ابزارهای کاربرپسند آن به شرکت ها اجازه می دهد مستقیماً از فناوری بلاک چین استفاده کنند، پرداخت های انجام شده طبق پروتکل را بپذیرند و همچنین فرآیند پرداخت را خودکار کنند. علاوه بر این، سیستم Terra dual ارز نیز فرصت های آربیتراژ خوبی را فراهم می کند، و این کلید رشد شبکه Terra و ارزB، لونا دیجیتال Terra بوده است.

متعلق به. با توسعه رفتار شما، دارندگان لونا پاداش های بیشتری دریافت می کنند که لونا ارز آنها را افزایش می دهد. این پروتکل سابقه توسعه چندین پروژه رمزگذاری موفق ارز، از جمله پروتکل Mirror Protocol و Anchor Protocol را دارد. . موفقیت این دو پروژه تاثیر بسزایی در تسریع در پذیرش ارز لونا داشته است.

لونا دیجیتال ارز و UST بخشی از ساختار دوگانه توکن پروتکل Terra هستند. در این اکوسیستم، برای ساختن UST باید لونا را بسوزانید و برای بازخرید و بازیابی ماه باید UST را بسوزانید.

UST یک واحد پایدار کوین به دلار آمریکا است. این بدان معنی است که UST در واقع باید ارز تقریباً 1 دلار داشته باشد. بسیار خوب! در اینجا لونا نقش حیاتی ایفا می کند. اساسا، UST از یک الگوریتم منحصر به فرد کوین به جای تکیه بر ذخیره دارایی هایی مانند دلار آمریکا یا طلا برای حفظ اوراق قرضه خود استفاده می کند.

 هدف این پروژه ارتقای مشاغل برای پذیرش فناوری‌های غیرمتمرکز با ساده‌سازی و خودکارسازی پرداخت‌های رمزگذاری ارز است.پروژه شما از یک مدل توکن دوگانه استفاده می کند که به عملکرد این پروژه کمک می کند.

ترا 1 میلیارد توکن دارد. اگر مقدار عرضه از این عدد بیشتر شود، تراشه ها را می سوزاند تا زمانی که به سطح عرضه تعادل برگردد. توکن های جدید LUNA بر حسب نیاز با یک الگوریتم پروتکل ضرب می شوند تا قیمت Terra کوین های پایدار حفظ شود. LUNA ابتدا برای خرید در بورس های اصلی مانند Binance و Huobi در دسترس بود. فروش نسخه اولیه ارز لونا در آگوست 2018 با جذب 32 میلیون دلار به پایان رسید.

شما می توانید با مراجعه به سایت ارز سیتی , اطلاعات جامع تری درباره ارز دیجیتال لونا به دست آورید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =