با خرید ملک در ترکیه اقامت بگیرید

خرید ملک یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری است و شرایط خرید خانه در ترکیه بسیار آسان است.
 بازار خرید و فروش املاک و مستغلات روز به روز در حال رشد است و به همین دلیل قیمت ملک در این کشور در ماه های اخیر بسیار افزایش یافته است. برای خرید ملک باید به نکات زیر توجه کنید:
خرید ملک به ارزش 400000 دلار
عدم فروش ملک به مدت 3 سال
رسید پرداخت مالیات برای دولت ترکیه
برای تعیین ملیت خریدار پاسپورت و مدرک همراه داشته باشید
ارائه اسناد و مدارک جهت تعیین وضعیت مدنی خریدار

قبل از هر چیز لازم است بدانید که ترکیه سال هاست پذیرای ایرانیان است.
برای ایرانی ها ترکیه خانه دوم آنهاست. از دلایل این انتخاب می توان به نزدیکی از نظر موقعیت جغرافیایی و وجود شباهت در فرهنگ و آداب و رسوم اشاره کرد.
این امر باعث شده تا این کشور با در نظر گرفتن شرایط این کشور شرایطی را برای مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه برای افراد فراهم کند.
البته شرایط اخذ اقامت ترکیه بستگی به روشی دارد که برای اخذ اقامت ترکیه انتخاب می کنید.

در این مرحله باید ملک مورد نظر خود را از طریق مشاوران املاک ارزیابی و انتخاب کنید. برای این منظور توصیه می شود از شهر و محله مورد نظر خود آگاهی کامل داشته باشید و از قیمت و قیمت ملک در آنجا مطلع شوید.
 معمولا آژانس های مهاجرتی در این موارد مشاوره می دهند اما بهتر است خودتان به آن شهر سفر کنید و شرایط را بررسی کنید.

در ترکیه، برخی از مناطق نظامی قابل خرید و فروش نیستند. پس از امضای قرارداد، سند باید به مراجع قضایی ترکیه ارائه شود و پس از اخذ تاییدیه قانونی بودن محل ملک، نسبت به بقیه مراحل انتقال سند اقدام نمایید.ترکیه یکی از شگفت انگیزترین و زیباترین کشورهای جهان به حساب می آید و شرایط آب و هوایی منحصر به فرد آن را به یکی از بهترین کشورها برای گذراندن تعطیلات و زندگی تبدیل کرده است. برای کسانی که توانایی پرداخت همزمان ملک در ترکیه را ندارند، گزینه خرید ملک در ترکیه به صورت اجاره یا اقساطی بهترین پیشنهاد است.
با این پیشنهاد، بسیاری از مشتریان ما احتمالاً با کمترین مبلغ پرداختی در ترکیه صاحب خانه می شوند و با پرداخت اقساط در منزل و پایان اقساط، صاحب ملک و زمین در ترکیه می شوند و من می توانم این کار را انجام دهم. یکی از مهمترین تجربیاتی که ما در هنگام خرید ملک در ترکیه داشته ایم این است که بسیاری از مشتریان نگران این هستند که کاهش ارزش ملک منجر به از دست رفتن پس انداز، سرمایه یا ارزش آنها شود. کاملا نگران، مطمئناً می توانید بهترین سرمایه گذاری را در ترکیه انجام دهید.

پس از پایان این مرحله، اداره مالیات محلی باید یک حساب بانکی در ترکیه برای افراد باز کند که برای خرید ملک در ترکیه اجباری است.
 پس از افتتاح حساب بانکی، شماره مالیات ویژه ای به سرمایه گذارانی تعلق می گیرد که باید آن را در شهرداری و منطقه ثبت کنند.
در مرحله انتقال وثیقه به خریداران ملک در ترکیه، 4 درصد ارزش ملک را به عنوان مالیات و کارمزد از افراد دریافت می کنند که به طور مساوی بین خریدار و فروشنده تقسیم می شود.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 16 =