بهترین سوئیچ های شبکه

https://backority.ir/images/887351.jpg

بهترین سوئیچ سیسکو

سوئیچ ها یکی از دستگاه های متداول در امر کنترل دیتا و شبکه هستند که شما از آن می توانید برای دریافت یک پیغام تحت شبکه و ارسال به نقطه مشخص استفاده کنید.

به این صورت است که داده از نقطه A دریافت می شود، پس از این نیز صرفا بر اساس دستور به نقطه B ارسال خواهد شد و در واقع از اختلالات به وجود آمده در شبکه نیز جلوگیری می کند، سوئیچ ها در بازار انواع مختلفی دارند و با توجه به تعداد پورت، کیفیت، ساخت و همین طور برند و ویژگی های نرم افزاری به قیمت های مختلفی دسته بندی شان تقسیم می گردد.

خرید سوئیچ های سیسکو

سیسکو یکی از بزرگ ترین برند ها و نام های فعال در حوزه تجهیزات شبکه و اینترنت است که البته در زمینه های دیگر تکنولوژی نیز گستره ای از فعالیت های خاص را خواهد داشت.

در مورد محصولات این شرکت باید بگوییم که عموما برای فعالان حوزه شبکه همیشه و در 90 درصد مواقع جز اولویت اول قرار دارند.

یعنی اگر ترجیح می دهید در سیستم های اداری و مصارف خانگی و صد البته تجاری از مودم ها، سوئیچ ها و روتر ها استفاده کنید، سیسکو ایده آل است.

https://backority.ir/images/651022.jpg

نکات انتخاب سوئیچ

سوئیچ های سیسکو انواع مختلفی دارند که از جمله بهترین ها در بازار می توان به: سوئیچ سیسکو سری 2960، سری 2960 مدل S، سری 3750 و سری 4500E اشاره کرد.

در انتخاب سوئیچ سیسکو شما باید به حجم تبادل داده، تعداد پورت های مورد نیاز درست مانند یک هاب، VLAN ، NAC یا RADIUS که در واقع ویژگی های امنیتی هستند، سرعت انتقال داده و پروتکل های امنیتی دقت ویژه ای داشته باشید.

ضمن این که همواره سوئیچی که خریداری و نصب می کنید باید در انتقال داده ها پویا و پایدار باشد تا هیچ مشکل و اختلالی در کارکرد شبکه رخ ندهد.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + یازده =