خرید میلگرد در مشهد

میلگرد 12 آجدار معمولاً در هر دو نوع A3 و A2 ساخته و استفاده می شود. میلگرد آجدار A2 و A3 در حداقل استحکام محصول، حداقل استحکام کششی، سفتی و تغییر طول متفاوت است. دو میلگرد نیز از رشته های مختلف برای شناسایی آسان ساخته شده اند. میلگرد A2 12 با سیم و میلگرد A3 با سیم می سازند.
میلگرد آجدار A2 12 دارای حداقل مقاومت فشاری 340 مگاپاسکال و مقاومت کششی 500 مگاپاسکال است. میلگرد 12 A3 دارای حداقل فشار 400 مگاپاسکال و مقاومت کششی 600 مگاپاسکال است.

میلگرد12آجدار به صورت چرخشی تولید و تولید شد. برای تولید آجدار نورد گرم، شمش را با حرارت بالا ذوب کرده و از طریق جک های هیدرولیک به فر فرستاده می شود. با استفاده از غلتک های متصل به ماشین دوار و اعمال نیروهای دینامیکی و فشاری، میلگرد به قطر مورد نظر می رسد. این عمل در چند مرحله انجام می شود.

خواص مکانیکی میلگرد 12 آجدار
فولاد 12 سرعته میلگرد به عنوان تقویت کننده طولی در کارهای ساختمانی عمده مانند ستون سازی، ستون سازی و پی سازی استفاده می شود. در واقع فولاد BآجدارA میلگرد یکی از رایج ترین فولادهای میلگرد در ساختمان سازی است.
آرماتور میلگرد در قسمت های مختلف سازه از جمله فونداسیون ها، ستون ها، سقف ها و .. استفاده از فولاد BآجدارA میلگرد علاوه بر ساخت، می تواند در پروژه های سیمانی مختلف از جمله پل سازی، کمپ های GRT و سیستم های مقاوم در برابر زلزله مورد استفاده قرار گیرد. .
12 میله آجدار A3 برای تغییر شکل سازه و مکان هایی که روش های جوشکاری ممنوع است نامناسب هستند. آجدار کلاس 12 A2 میلگرد برای کارهای ساختمانی و خمشی مناسب است. جوشکاری تا حد امکان به جز مواقع ضروری توصیه می شود.مقاومت کششی میلگرد با سرعت 12 و سایر مواد حداکثر مقاومت کششی است که میله قبل از شکستن می تواند دریافت کند.

مقاومت کششی نهایی میلگرد 12 Ajdar
حداقل مقاومت کششی برای میله های مارپیچ (340 دور در دقیقه)، چرخ دنده های خرپایی (400 دور در دقیقه) و میلگرد برای تجهیزات ترکیبی 500 مگاپاسکال، 600 مگاپاسکال و 650 مگاپاسکال است.

نوسان نرخ ارز بر 12 عامل دیگر بر قیمت یک شبه تاثیر گذاشت. عوامل دیگری که بر هزینه آرماتور تأثیر می گذارد، هزینه جهانی مورد استفاده برای ساخت و ساز، عرضه و تقاضا برای کاغذ و تقاضا است. اگر تقاضا بیشتر از قیمت پیشنهادی باشد، قیمت آمپلی فایر 12 آجدارAB بالا می رود.

میلگرد همیشه در برق و تجارت خرید می کند. ظرفیت هر میلگرد حدود 24 تن است و در حالی که تولید مستقیم از سازنده در اندازه موجود است. اما اگر مشتری مقدار زیادی برق میلگرد بخواهد، از فروشگاه شرکت برای مشتری ارسال می شود. خریداران توجه داشته باشند که قیمت انرژی میلگرد از شرکت با قیمت معامله یکسان نیست.
 

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید میلگرد در مشهد اینجا کلیک کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =