دریافت پاسپورت ترکیه

بسیاری از مردم می خواهند بر محدودیت های موجود غلبه کنند. پاسپورت دومین پاسپورت برای بهره مندی از مزایای مختلف مانند داشتن کشوری غیر از خود و سهولت در سفر به کشورهای مختلف جهان دارد. در حال حاضر ترکیه یکی از بهترین کشورها برای اخذ دومین پاسپورت و تابعیت ایرانیان است که از آنجا ارزش پاسپورت ترکیه را بررسی می کنند.
پاسپورتA ترکیه با خرید ملک در ترکیه
خرید ملک یکی از راه های بدست آوردن پاسپورتA ترکیه است. خرید ملک یک سرمایه گذاری بسیار پر ریسک است. به این ترتیب می توانید سرمایه خود را در یک سیستم اقتصادی با ثبات سرمایه گذاری کنید.
این کار را می توان از سایت املاک ترکیه یا مستقیما انجام داد. پس از خرید ملک و گذراندن مراحل قانونی، می توانید به اداره ثبت املاک ترکیه مراجعه کرده و برای تابعیت ترکیه اقدام کنید.
بررسی مدارک و صدور تاییدیه حدود یک هفته زمان می برد. پس از دریافت گواهی شهروندی، باید به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کرده و برای اجازه اقامت اقدام کنید. در نهایت، باید به اداره شهروندی و جمعیت ترکیه مراجعه کنید و گواهی شهروندی و اجازه اقامت خود را برای تکمیل درخواست ارسال کنید. امتحان نهایی 30 روز طول می کشد و به متقاضیان شهروندی ترکیه اعطا می شود.
پاسپورت ترکیه توسط کارآفرینی
کارآفرینی راه دیگری برای اخذ اقامت و پاسپورتA ترکیه است. با راه اندازی کسب و کار در ترکیه و ایجاد شغل برای 50 شهروند این کشور می توانید تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت کنید. بدیهی است که راه اندازی کسب و کار در کشوری دیگر این مشکل را دارد که این انتخاب روش کمتر از دیگری مورد استقبال قرار می گیرد.
پاسپورت ترکیه از طریق استخدام
راه دیگر کار و استخدام گرفتن پاسپورت و زندگی در ترکیه است.برای این کار نیاز به کار از یک کارفرما یا شرکت معتبر در کشور جهت اخذ ویزای کار ترکیه دارید. پس از دریافت مجوز کار یک ساله از وزارت کار ترکیه، برای مدت یک سال تمدید می شود. شما می توانید اقامت ترکیه و پاسپورت را به مدت 10 سال در هر زمان دریافت کنید.
پاسپورتA ترکیه با ازدواج
ازدواج با یک شهروند ترکیه یکی از راه های دریافت پاسپورت ترکیه است که پس از سه سال زندگی مشترک یک شهروند ترکیه و پاسپورت انجام می شود. در ابتدا، اجازه اقامت یک ساله اعطا می شود و قابل تمدید است. پس از سه سال ازدواج می توانید با ارائه مدارک مورد نیاز برای تابعیت ترکیه اقدام کنید.
پاسپورت از طریق آموزش
تحصیل یکی از راه های گرفتن پاسپورتA ترکیه است. هر ساله 4500 دانشجوی بین المللی در دانشگاه های ترکیه به دو دسته دولتی و خصوصی ثبت نام می کنند. زبان ترکی به طور کلی در دانشگاه های دولتی تدریس می شود.
برخی از دانشگاه های ترکیه یک آزمون ورودی دارند که همان YOS SAT است که برای ورود به دانشگاه گرفته می شود. از جمله دانشگاه های ترکیه مورد تایید ایران می توان به دانشگاه های کوچی، حاجاتاپه، استانبول، آنکارا، آس و آتاتورک اشاره کرد. مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در ترکیه در دسترس هستند. تحصیل به تنهایی منجر به اقامت و پاسپورت نمی شود اما پس از تحصیل و کار می توانید اقامت و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید.

اطلاعات کلی در مورد ترکیه
بررسی ها نشان داده است که ترکیه در بین محبوب ترین و مناسب ترین کشورها برای مهاجران به ویژه در بین ایرانی ها جایگاه ویژه ای دارد.
این مکان به دلایل مختلفی از جمله اقتصاد خوب، نزدیکی به فرهنگ یا مذهب خاص و موقعیت مکانی در اختیار کشور قرار گرفته است.ترکیه به دلیل اینکه بخشی از آسیا و بخشی از اروپا است، کشور اوراسیا نامیده می شود. پایتخت ترکیه آنکارا و واحد پول آن لیر است.
ترکیه 783562 کیلومتر مربع مساحت و حدود 80 میلیون نفر جمعیت دارد. جالب است بدانید که 75 درصد جمعیت این کشور مسلمان هستند. حکومت او سکولار است.
راه های مختلفی برای دریافت پاسپورت ترکیه وجود دارد که بسته به فرد، موقعیت و مراحلی که باید انجام دهید.

اعتبارنامه پاسپورت ترکیه
همانطور که می دانید، برخی از پاسپورت ها در سراسر جهان بسیار مورد توجه هستند. برای ترکیه، این موضوع باید قبل از درخواست پاسپورت بررسی شود.
مطالعه این موضوع بسیار مهم است زیرا با درک اهمیت آن می توانید تعیین کنید که آیا مصرف پاسپورت ترکیه برای شما مفید است یا خیر.
ارزش و حقانیت این پاسپورت این است که با پذیرش این شخص، شما برای سفر به 71 کشور آزاد هستید. البته 83 کشور نیز برای ورود به ویزا نیاز دارند.
آنها به عنوان شهروند ترکیه می توانند بدون ویزا وارد ۴۴ کشور شوند و در فرودگاه آن کشور ویزا بگیرند.

شرایط اخذ پاسپورت در ترکیه
اگر به یک وکیل یا موسسه حقوقی در این زمینه مراجعه کنید، به شما گفته می شود که نحوه گرفتن پاسپورتA ترکیه و نحوه دریافت آن کاملا به شرایط شما بستگی دارد.
البته برای دریافت پاسپورت باید مجوز اقامت در آن کشور را دریافت کنید. راه های زیادی برای گرفتن اقامت درست وجود دارد. بنابراین، پاسپورت در زیر توضیح داده شده است. پاسپورت را با روش زیر دریافت کنید.
• مانند
• تحصیلات
• سرمایه گذاری
•تولد
• ازدواج
•پناه

سرمایه گذاری
یکی از مطمئن ترین راه ها برای درخواست اقامت، بنابراین پاسپورت ترکیه، سرمایه گذاری در این کشور است. راه های مختلفی برای سرمایه گذاری وجود دارد.لطفا توجه داشته باشید که سرمایه سرمایه گذاری شده در این کشور باید حداکثر تا 3 سال در ترکیه باقی بماند.
برای سرمایه گذاری در ترکیه، خرید خانه بیش از 250000 دلار، خرید سپرده بانکی 500000 دلار، خرید سهام، ثبت شرکت و استخدام گروهی از شهروندان ترکیه.
تولد
کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در این زمینه دارند. در ترکیه، زمانی که کودک متولد می شود، در صورتی که والدین کودک شهروند ترکیه باشند، کودک به طور خودکار تابعیت می یابد.
تابعیت ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت2022 ترکیه
این مقاله نحوه دریافت پاسپورتA ترکیه را شرح می دهد. لطفا به گروه تکنیکو توجه کنید.
• ویدیو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورتA ترکیه
خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار بخرید و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
خانه بخرید و پاسپورت ترکیه را با کمتر از 250000 دلار دریافت کنید
در یک بانک سرمایه گذاری کنید و پاسپورتA ترکیه (حداقل 500000 دلار) دریافت کنید
دریافت پاسپورت ترکیه با مجوز کار (Chalizmaizin)
شرکت را ثبت کنید و پاسپورتA ترکیه را دریافت کنید
برای ازدواج با شهروند ترکیه پاسپورت ترکی دریافت کنید
• مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورتA ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید تابعیت ترکیه
• ترکیه کشوری که می توانید با پاسپورت در آن سفر کنید
.. تابعیت ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق مفاد قانون به فرد اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) قابل لغو است.
اخذ تابعیت ترکیه از قانون خون تبعیت می کند نه قانون کشور! این بدان معناست که شهروندی ترکیه به طور خودکار به کسانی که از والدین ترک متولد شده اند اعطا می شود.برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد، یکی از والدین باید شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. خارجی بودن کودکان نمی توانند تابعیت دریافت کنند. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. بنابراین اگر یکی از والدین او ترک باشد (چه پدر و مادر باشد و چه نباشد) او نیز ترک محسوب می شود. با این حال، از آنجایی که ترکیه تحت قوانین ترکیه نیست، متولد شدن در ترکیه به این معنی نیست که شما تابعیت ترکیه را دریافت خواهید کرد. شرایط اخذ تابعیت ترکیه
1. طبق قانون، متقاضی باید به سن قانونی رسیده باشد (متقاضی به معنای متقاضی است).
2. فقدان بیماری های خطرناکی که سلامت عمومی را به خطر می اندازد
3. امنیت ملی و نظم و اخلاق عمومی را تهدید نکند
4. از شرایط مالی کافی برخوردار باشد
تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
اگر قصد مهاجرت و زندگی در کشور دیگری را دارید، گزینه های زیر در دسترس هستند:
• کسب حقوق اقامت
• اخذ تابعیت
محل سکونت:
شما به عنوان یک بیگانه در کشور مقصد خود زندگی می کنید، حقوق و منافع محدودی نسبت به سایر شهروندان آن کشور دارید، اقامت شما موقت است و قوانین آن کشور برای سکونت خارجی ها است، اگر به آن تغییر دهید، زندگی شما در این کشور است. مشکل. به عنوان مثال، ترکیه در سال 2020 قانونی را برای عدم گسترش مسکن تصویب کرد. اگر علاقه مند به اخذ اقامت ترکیه هستید مقاله زندگی در ترکیه را مطالعه کنید.
تابعیت:
اگر شهروند یک کشور هستید، شهروند آن کشور هستید و مانند همه افراد دیگر در آن کشور، از تمام حقوق و منافع تحصیل رایگان، بیمه درمانی رایگان و غیره برخوردارید. لطفا توجه داشته باشید که شرایط افتتاح حساب در بانک های مختلف، مجوز کار، اقامت دائم و اخذ شهروندی ترکیه از درخواستی به درخواست دیگر متفاوت است.با ما همراه باشید تا راهی آسان برای دریافت شهروندی ترکیه پیدا کنید. نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
خرید خانه با قیمت کمتر از 1.250.000 دلار
خانه ای با قیمت 2.250000 دلار یا بیشتر بخرید
3. در بانک سرمایه گذاری کنید
4. از طریق مجوز کار
5. هنگام ثبت شرکت
6. با ازدواج با یک شهروند ترکیه
ما این روش ها را به صورت جداگانه در زیر در نظر خواهیم گرفت، بنابراین لطفا صبور باشید.
1- حداقل 250000 دلار ملک بخرید و پاسپورتA ترکیه را دریافت کنید.
یکی از رایج ترین و سریع ترین راه ها برای دریافت پاسپورت ترکیه، خرید ملک با حداقل قیمت 250000 دلار (قبلاً 1 میلیون دلار بود، اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب خریدار ظرف 3 تا 4 ماه پس از خرید ملک پاسپورت دریافت خواهد کرد. این بهترین و سریع ترین راه برای دریافت پاسپورتA ترکیه است. دریابید که چرا ما آن را بهترین راه برای دریافت پاسپورتA ترکیه می نامیم. مزایای خرید خانه و گرفتن پاسپورتA ترکیه
خرید یک یا چند خانه در ترکیه در واقع در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کند. همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این بخش یکی از سودآورترین و مطمئن ترین راه ها برای سرمایه گذاری و در واقع سرمایه گذاری است.
•• علاوه بر افزایش و افزایش قیمت املاک و مستغلات خریداری شده، نوسانات ارز و قدرت بسیار قوی تر لیر و دلار در برابر مستغلات، در این بخش سرمایه گذاران از سرمایه گذاری سود زیادی خواهند برد.بخش سرمایه گذار . دلار
یکی دیگر از راه های کسب سود هنگام سرمایه گذاری در املاک، اجاره املاک یا مستغلات است. برای برخی از خریدها، فروشنده هر سال اجاره بها را به خریدار تضمین می کند و در برخی موارد، اجاره بها را به دلار دریافت می کند.سود شما را دو برابر می کند.
•• اگر بتوانید پاسپورت را با این روش بسیار سریع دریافت کنید و مراحل درخواست پاسپورت را به یک وکیل مجرب و حرفه ای بسپارید، پاسپورت در عرض 3-4 ماه بدون خطر صادر می شود.
••
شرایط خرید پاسپورتA ترکیه با خرید خانه

در ترکیه مدارک مختلفی در مورد انواع دارایی ها وجود دارد که جزئیات آن از محدوده تابعیت ترکیه فراتر می رود، اما در صورت خرید انواع دارایی، نمی توانید تابعیت ترکیه را دریافت کنید. خرید تکینوگروپ قبل از مشورت با کارشناسان این حوزه به شما توصیه می کند، زیرا نوعی سند شرکتی (Hisley) به شما داده می شود که نه تنها یک خانه، به عنوان مثال پاسپورت، بلکه اجازه اقامت در ترکیه نیز می باشد. از سرمایه گذاری بوقلمون. ممکن است با اشتباه کردن یا ندانستن قوانین ترکیه صدمات جبران ناپذیری به خود، خانواده و سرمایه خود وارد کنید. همچنین اگر علاقه مند به خرید خانه و اخذ تابعیت ترکیه هستید، نکات بسیار مهم و مهمی وجود دارد که می تواند تاثیر بسزایی در روند درخواست پاسپورت داشته باشد: دانستن این موضوع بسیار مهم است.
به این ترتیب ملک خریداری شده تا 3 سال پیش قابل فروش نیست و قول نگهداری از ملک داده شده است.
2. شما نباید املاک خریداری شده از خارج از کشور را خریداری کنید. همچنین سه دست قبلی نباید مدارکی با نام خارجی باشد. یعنی خرید باید توسط مردم ترکیه انجام شود.
3. به این ترتیب خریداران، همسران و فرزندان زیر 18 سال می توانند پاسپورت دریافت کنند.
4. شما نیازی به خرید ملک ندارید، می توانید املاک تجاری، خدماتی، مسکونی و غیره بخرید. اعداد هم عادی نیستند. به عبارت دیگر، می توانید چندین ملک خریداری کنید.5. سرمایه گذاری باید در بخش املاک و مستغلات باشد. یعنی نمی توانید زمین بخرید و پاسپورت بگیرید.


خانه ای به ارزش کمتر از 20000 تا 250000 دلار بخرید و پاسپورت ترکیه دریافت کنید.

اگر منابع مالی لازم برای خرید حداقل 250000 دلار املاک و مستغلات را ندارید، نگران نباشید. همچنین می توانید با خرید ملکی کم ارزش، پاسپورتA ترکیه را دریافت کنید. اما در این مورد شتاب پاسپورت ترکیه با حالت قبلی کاملا متفاوت است. همانطور که می دانید می توانید با خرید ملکی به ارزش حداقل 250000 دلار فورا برای شهروندی ترکیه اقدام کنید، اما در این صورت این پروسه زمان بر است. زمان کوتاه:
1. در صورت خرید خانه در ترکیه (توجه داشته باشید که سند مالکیت از نوع Hisley نیست)، هر ساله اقامت خود را در ترکیه از طریق سند مالکیت (مسکن نوع تاشینماز) تمدید کنید.
2. در روز خروج از ترکیه محاسبه می شود. به عبارت دیگر در 5 سال گذشته نباید بیش از 180 روز ترکیه را ترک کنید.
3.5 بعد از 5 سال می توانید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید.
  
3-در یک بانک سرمایه گذاری کنید و پاسپورت ترکیه (حداقل 500000 دلار) دریافت کنید.

اگر بنا به دلایلی تمایلی به خرید ملک در ترکیه ندارید حداقل 500000 دلار در یکی از بانک های این کشور سرمایه گذاری کنید تا وارد مراحل درخواست شهروندی ترکیه شوید و به سرعت تابعیت ترکیه را دریافت کنید، می توانید آن را دریافت کنید. کردها توجه داشته باشید که به مدت 3 سال حق واریز و برداشت مبلغ فوق را در بانک ندارید. این مبلغ می تواند دلار، لیر یا یورو باشد، اما اگر مبلغ فوق به صورت لیر باشد، مراقب باشید. سود سپرده ها و حواله های بانکی به مدت 3 سال به حساب شما واریز می شود.

4- اخذ پاسپورت ترکیه از طریق مجوز کار (Chalizmaizin)


با اخذ مجوز کار در ترکیه و کار مداوم به مدت 5 سال می توانید برای پاسپورت ترکیه و تابعیت ترکیه اقدام کنید.البته کارفرمای شما باید روند استخدام شما را قانونی کند و هر ماه بیمه شما را رد کند. در واقع، این یکی از سخت ترین راه ها برای دریافت شهروندی ترکیه است و یافتن کارفرمایی که بتواند یک قرارداد کاری مناسب و مطمئن امضا کند، کار آسانی نیست.

5-شرکت را ثبت کنید و پاسپورتA ترکیه را دریافت کنید

برای ثبت شرکت خود در ترکیه و دریافت مجوز کار بعدی، می توانید پس از 5 سال به پاسپورت ترکیه مراجعه کنید. اگر کسب و کار خاصی دارید یا می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید تا بتوانید از مزایای کسب و کار در این کشور بهره مند شوید، شهروندی بگیرید و در صورت امکان در مرحله بعدی توسعه جهانی کسب و کار خود را بسازید. و کسب و کار شما …
6-از طریق ازدواج با شهروندان ترکیه پاسپورت ترکیه را دریافت کنید

یکی از راه های آسان برای گرفتن پاسپورت ترکی ازدواج با یک شهروند ترکیه است. اما در نظر داشته باشید که پیرو ترفندهایی که برخی افراد در این زمینه به کار می برند، اداره مهاجرت ترکیه نسبت به این موضوع حساس بوده و باید از صحت ازدواج متقاضی اطمینان حاصل کند. بنابراین ازدواج حداقل 3 ساله الزامی است. اگر آن دوره تمام شد و بررسی های محلی نشان داد که ازدواج واقعی است، می توانید برای شهروندی …
مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت ترکیه
مدارک مورد نیاز (سرمایه گذار، همسر، فرزندان زیر 18 سال):
1. اصل و ترجمه تمام خانواده های پاسپورت تایید شده توسط شرکت مسکن ترکیه (نوتردام) یا کنسولگری.
2. ترجمه شناسنامه اعضا با تایید وزارت امور خارجه و سپس کنسولگری ترکیه.
3. سند ازدواج سرمایه گذار و همسرش مورد تایید وزارت امور خارجه و سپس کنسولگری ترکیه.
4. سوابق خانوادگی و ترجمه آنها مورد تایید وزارت امور خارجه و کنسولگری ترکیه. اگر با تمام خانواده خویشاوندی دارید، آن را نشان دهید.

تابعیت ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت2022 ترکیه
این مقاله نحوه دریافت پاسپورتA ترکیه را شرح می دهد. لطفا به گروه تکنیکو توجه کنید.
• ویدیو در مورد تابعیت ترکیه
• شرایط اخذ تابعیت ترکیه
• تفاوت بین اقامت و تابعیت ترکیه
• نحوه دریافت پاسپورتA ترکیه
خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار بخرید و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید
خانه بخرید و پاسپورت ترکیه را با کمتر از 250000 دلار دریافت کنید
در یک بانک سرمایه گذاری کنید و پاسپورتA ترکیه (حداقل 500000 دلار) دریافت کنید
دریافت پاسپورت ترکیه با مجوز کار (Chalizmaizin)
شرکت را ثبت کنید و پاسپورتA ترکیه را دریافت کنید
برای ازدواج با شهروند ترکیه پاسپورت ترکی دریافت کنید
• مدارک مورد نیاز جهت اخذ پاسپورتA ترکیه
• مزایای اخذ تابعیت ترکیه برای ایرانیان
• قانون جدید تابعیت ترکیه
• ترکیه کشوری که می توانید با پاسپورت در آن سفر کنید
تابعیت ترکیه چیست؟
طبق ماده 66 قانون ترکیه، هر فردی که تابعیت ترکیه یا تابعیت ترکیه را دریافت کند، ترک است. تابعیت ترکیه طبق مفاد قانون به فرد اعطا می شود و به هر دلیلی (طبق قانون) قابل لغو است.
اخذ تابعیت ترکیه از قانون خون تبعیت می کند نه قانون کشور! این بدان معناست که شهروندی ترکیه به طور خودکار به کسانی که از والدین ترک متولد شده اند اعطا می شود. برای اخذ تابعیت ترکیه در بدو تولد، یکی از والدین باید شهروند ترکیه و دیگری شهروند ترکیه باشد. خارجی بودن کودکان نمی توانند تابعیت دریافت کنند. فرزندان والدین ترک ترک محسوب می شوند. بنابراین اگر یکی از والدین او ترک باشد (چه پدر و مادر باشد و چه نباشد) او نیز ترک محسوب می شود. با این حال، از آنجایی که ترکیه تحت قوانین ترکیه نیست، متولد شدن در ترکیه به این معنی نیست که شما تابعیت ترکیه را دریافت خواهید کرد.
نحوه دریافت پاسپورت ترکیه
1.1.خرید خانه با قیمت کمتر از 250000 دلار
خرید خانه بیش از 2.250.000 دلار
3. سرمایه گذاری در بانک ها
4. با مجوز کار
5. با ثبت شرکت
6. با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید
روش های زیر را به صورت جداگانه در نظر بگیرید و طبق معمول آنها را دنبال کنید.
1- برای گرفتن پاسپورت ترکیه خانه هایی به ارزش حداقل 250000 دلار بخرید.
یکی از رایج ترین و سریع ترین راه ها برای گرفتن پاسپورت ترکیه، خرید خانه ای به ارزش حداقل 250000 دلار است (قبلاً 1 میلیون دلار اما از سال 2018 تغییر کرده است). به این ترتیب خریدار ظرف 3 تا 4 ماه پس از خرید خانه پاسپورت دریافت می کند. این بهترین و سریع ترین راه برای دریافت پاسپورتA ترکیه است. در نظر بگیرید که چرا این روش بهترین راه برای گرفتن پاسپورتA ترکیه نامیده می شود.
مزایای گرفتن پاسپورتA ترکیه هنگام خرید خانه
خرید یک یا چند خانه در ترکیه در واقع در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری می کند. همانطور که می دانید سرمایه گذاری در این بخش یکی از موثرترین و مطمئن ترین راه ها برای سرمایه گذاری است. در واقع این یک سرمایه گذاری است. یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاری
• علاوه بر افزایش و کاهش قیمت املاک و دارایی های خریداری شده، نوسانات ارزی و افزایش قدرت دلار در برابر لیر و واقعی، سرمایه گذاران این بخش با سرمایه گذاری سود قابل توجهی خواهند داشت. به دلار
راه دیگر برای به دست آوردن بیشترین سود از سرمایه گذاری در خانه، قرض گرفتن ملک یا ملک است. برای برخی از خریدها، فروشنده اجاره سالانه و در برخی موارد هزینه آموزش دلاری را به خریدار تضمین می کند. ، شما را افزایش می دهد.
• این روش به شما امکان می دهد خیلی سریع پاسپورت را بدست آورید. اگر مراحل درخواست پاسپورت را به یک وکیل مجرب و حرفه ای بسپارید، ظرف 3-4 ماه صادر می شود و خطر پاسپورت وجود ندارد.

شما می توانید برای مطالعه بیشتر در رابطه با دریافت پاسپورت ترکیه به وب سایت ترامند مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 19 =