دوره آموزش زبان لاتین

زبان انگلیسی در سراسر جهان به عنوان یک زبان بین المللی و رسمی شناخته شده است. بسیاری از مردم در کشورهایی که زبان رسمی آنها انگلیسی نیست سعی می کنند این زبان را یاد بگیرند. به همین دلیل است که موسسات زبان انگلیسی روز به روز در کشورهای مختلف به ویژه در کشور ما در حال افزایش هستند. با یادگیری زبان انگلیسی و دریافت مدارک تخصصی در این زبان مانند آیلتس و تافل می توانید فرصت های جدیدی برای آینده شغلی و تحصیلی خود ایجاد کنید.

از سوی دیگر، زبان انگلیسی بیش از هزار و پانصد میلیون گویش در سراسر جهان دارد که بیش از هزار میلیون از آن ها انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد گرفته اند. بنابراین، یادگیری زبان انگلیسی نه تنها دنیای انگلیسی زبانان بومی، بلکه دنیای کسانی که زبان دوم آنها انگلیسی است را نیز فراهم می کند.

مطالعه زبان های خارجی درک انسان از فرهنگ های دیگر را افزایش می دهد. این امر رابطه متقابل زبان و طبیعت انسان را افزایش می دهد. زبان های خارجی جهان بینی افراد را گسترش می دهند، تجربیات فرد را افزایش می دهند و انعطاف پذیری و تحمل او را افزایش می دهند.

با افزایش استفاده از اینترنت و رسانه های اجتماعی، انگلیسی به زبان رایج غیررسمی جهان تبدیل شده است. انگلیسی نه تنها زبان بین المللی ارتباطات و تجارت است، بلکه زبان رسانه و سرگرمی برای مردم جهان است. بنابراین نیاز به یادگیری این زبان هر روز بیشتر می شود.

یکی از پاسخ‌های این سوال که چرا انگلیسی یاد می‌گیریم این است که تماشای فیلم‌ها و سریال‌های انگلیسی روز به یکی از سرگرمی‌های اصلی بسیاری از ما تبدیل شده است، به همین دلیل به دنبال یادگیری ما انگلیسی هستیم. .خوشبختانه بسیاری از این محصولات چندرسانه ای چه به صورت دوبله و چه با زیرنویس فارسی در دسترس ما هستند. اما بدیهی است که این نوع محتوای ویدیویی تقریبا هیچ گاه پیام و فضای اصلی فیلم یا سریال را منتقل نمی کند و حتی در بسیاری از موارد دارای ایرادات وحشتناک دستوری و مفهومی است.

یکی از مهمترین دلایل بین المللی بودن زبان انگلیسی، قدرت صنعت دریایی بریتانیا و فراوانی سفر انگلیسی زبانان به کشورهای دیگر است. پس از کشف قاره آمریکا، ویرجینیا به اولین مستعمره بریتانیا تبدیل شد و انگلیسی ها به سرعت فرهنگ، سبک زندگی و زبان خود را در کشورهای تحت اشغال گسترش دادند. مستعمرات بریتانیا به دلیل موقعیت اقتصادی و نظامی خود مجبور شدند زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کنند. حتی پس از استقلال این کشورها نیز به دلیل سادگی دستور زبان و واژگان، زبان انگلیسی همچنان به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار می گرفت.

در آغاز قرن بیستم، تعداد مقالات علمی و مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی از تعداد مقالات به زبان های دیگر بیشتر بود. برای مثال در هلند، نسبت 40 مقاله به زبان انگلیسی به 1 مقاله به زبان هلندی است. به همین دلیل است که یادگیری زبان انگلیسی برای کار در یک زمینه علمی یک امتیاز ویژه است.

افراد غیر بومی انگلیسی که آن را به عنوان زبان دوم خود می آموزند، اغلب به این نکته اشاره می کنند که در انگلیسی می توانند هر چیزی را به روش های مختلف بیان کنند. شما می توانید هر طور که می خواهید انگلیسی صحبت کنید. کشورهایی مانند سنگاپور این قانون را جدی گرفته اند و به طور کامل شکل جدیدی از انگلیسی به نام “Singlish” را ابداع کرده اند که زبان چینی و عوامل مالی را در خود جای داده است.یادگیری یک زبان جدید نه تنها هیجان انگیز است، بلکه باعث ایجاد انگیزه نیز می شود. با یادگیری زبان متوجه خواهید شد که توانایی بیشتری از آنچه فکر می کردید دارید. ممکن است شروع کمی سخت باشد، اما زمانی که به اولین اهداف خود برسید، اعتماد به نفس شما به طرز چشمگیری افزایش می یابد. همچنین می توانید زمانی که به اندازه کافی یاد گرفته اید، زبان را به دیگران آموزش دهید! با صحبت کردن با دوستان و آشنایان خود، با اطمینان در مورد زبانی که یاد گرفته اید صحبت خواهید کرد.

همچنین یادگیری زبان انگلیسی فواید زیادی برای سلامتی دارد. بر اساس مطالعه‌ای در دانشگاه ادینبورگ، افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می‌کنند، به طرز شگفت‌آوری توانایی‌های شناختی بهتری دارند و بنابراین روند پیری مغزشان با سرعت کمتری اتفاق می‌افتد. یادگیری زبان همچنین می تواند زوال عقل را به تاخیر بیندازد. محققان همان دانشگاه دریافته‌اند که احتمال بهبودی در افراد دوزبانه از سکته مغزی دو برابر بیشتر از افرادی است که فقط به یک زبان صحبت می‌کنند.

برای شرکت در این دوره به صورت عمومی , خصوصی و یا آنلاین با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =