سرمایه گذاری در ترکیه

شرایطی برای به دست آوردن ویزای سرمایه گذاری ترکیه
پس از اتمام اکتشاف ویزا ، این خارجی ها می خواهند از تمدید مدت ترکیه امتناع ورزند ، باید مجوز بازگرداندن ویزا یا بیش از 90 روز را دریافت کنند. جنبه های خارجی مشاور املاک و مستغلات در ترکیه ، و به منظور به دست آوردن زندگی کوتاه مدت ، و ارسال اسناد زیر به اداره مهاجرت مساوی مربوطه (Göçi ̇daresi). سیستم (سیستم E-Life) حداکثر 2 سال اجازه کوتاه مدت است که در صورت عدم استفاده از آن 6 ماه ابطال می شود.
 اولیه
 پرسشنامه اجازه زندگی
 نسخه اصلی و کپی اسناد مسافرتی
 4 قطعه گذرنامه
گواهی حمایت مالی برای بقیه دوره های اِتاتادی
 شخص یا اسناد ارسال شده توسط شرکت یا شرکتی که در آن وصل شده اید.
در مورد بیمه درمانی معتبر (یکی از موارد زیر کافی است).
دسترسی به خدمات درمانی در ترکیه تحت توافق نامه های اجتماعی دو جانبه
 اسناد صادر شده توسط بخش برنامه اجتماعی
درهواست برای سازمان تأمین اجتماعی برای پوشش بیمه درمانی عمومی
بیمه درمانی شخصی
شرایط دریافت گذرنامه ترکیه از طریق سرمایه گذاریa
قانون تنظیم قانون قانون مدنی ترکیه اخیراً تغییر کرده است. طبق قوانین جدید ، خارجی هایی که حداقل گزینه های سرمایه گذاری را دارند می توانند تابعیت ترکیه (TC) را برای خود و خانواده های خود دریافت کنند. اگر ملک سرمایه گذاریA طی 3 سال آینده فروخته نشود ، حداقل سرمایه گذاریA به مبلغ 250،000 دلار تعیین می شود. این مبلغ 1 میلیون دلار به 25 میلیون دلار کاهش یافته است. هزینه این پول برابر با لیر ترکیه است).
به مبلغ 500000 دلار (یا LIRA ترکیه) ، حداقل 500،000 500،000 دلار (یا LIRA ترکیه) حداقل 500،000 سپرده (یا معادل Lira ترکیه) لازم است.این باید سرمایه گذاری باشد که توسط وزارت دارایی و صنعت و فناوری تأیید شده است. شهروندی ترکیه امکان پذیر است زیرا اوراق قرضه دولتی برای مدت زمانی کمتر از 3 ذخیره می شود و Aسرمایه گذاری sharms را خریداری می کند یا سرمایه گذاریA Sharms را خریداری می کند. این بدان معنی است که شما می توانید شهروندی ترکیه را به خود و خانواده خود بدست آورید. مهاجرت همسر و بچه های شما (زیر 18 سال) ، یکی از گزینه های ذکر شده در انتخاب شما و در صورت لزوم به آن مناسب است.
چه مدت به شهروندی ترکیه برای همه اعضای خانواده نیاز دارید؟ برای متقاضی اصلی (سرمایه گذار) و سایر اعضای خانواده ، گرفتن تابعیت ترکیه ، که معمولاً آماده و به درستی آماده است ، و قبل و بعد از عمل انجام می شود. با آخرین تغییر در قانون مدنی ، در سال 2019 ، تنها 60 روز برای به دست آوردن تابعیت ترکیه برای اعضای خانواده در سال 2019 است. سرمایه گذاری در ترکیه
علاوه بر سرمایه گذاریA در ترکیه ، شما به جز شهروندی و شهروندی اولویت های دیگری خواهید داشت.
مهاجرت به ترکیه در سرمایه گذاری ، یکی از ساده ترین و سریعترین راه ها برای به دست آوردن شهروندی ترکیه. بنابراین ، به روش های مختلف ، می توانید برای یک اقامتگاه موقت درخواست کرده و سپس دائمی دائمی اقامت کنید. برای سرمایه گذاری ، مقادیر مختلفی را در نظر داشته باشید که می توان اقتصاد این کشور را در بخش ها و شهرهای مختلف کشور منتشر کرد و نمی تواند در دهه 201 مطمئن باشد. برنامه ریزی سرمایه گذاریA در ترکیه در سال 2022.با این حال ، مقدار مورد نیاز سرمایه گذاری از میدان به مزارع تغییر می کند و می تواند از میدان به میدان بسیار تغییر کند. بنابراین ، قبل از تصمیم گیری نهایی و برنامه ریزی این کار ، استفاده از نکات سرمایه گذاری در ترکیه لازم است.
روشهای سرمایه گذاری در ترکیه
• سرمایه گذاریa در ترکیه
• سرمایه گذاری با سپرده بانکی در ترکیه
• اوراق قرضه سرمایه گذاری را بخرید
• سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار ترکیه
• سرمایه گذاری
• واردات و صادرات
• یک مارک مفید خریداری کنید
با خرید ملک 1-سرمایه گذاری در ترکیه
یکی از متداول ترین راه های سرمایه گذاری ، خرید ملک در ترکیه است که بسته به نوع و هزینه ملک خریداری شده ، مزایای مختلفی دارد.
ما می توانیم به طور موقت از ترکیه زندگی کنیم ، به جز سرمایه گذاری در دارایی املاک و مستغلات از ترکیه ، مانند ترکیه (در هر شهر) ، تا املاک طولانی. واد هر سال ، یک اقامتگاه سالانه در محل اقامت سالانه ، در 5-8 سال برای به دست آوردن و تمدید این نوع (از طریق یک سند املاک و مستغلات) است و در 5-8 سال می توانید گذرنامه ترکیه را برای خود و خانواده خود دریافت کنید. برای دریافت.
اگر سرمایه گذاریA در ملک شما ، می توانید بلافاصله پس از خرید 250،000 دلار ، برای شهروندی ترکیه درخواست کنید که یکی از مهمترین اولویت های سرمایه گذاری در ترکیه است. همچنین می توانید این کار را در ملک سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید و می توانید هر سال اجاره ماهانه برای خانواده خود دریافت کنید. شما نیز در مدت زمان کوتاهی تابعیت این کشور را دریافت خواهید کرد.
2-سرمایه گذاری با سپرده بانکی در ترکیه
این روش یکی از محبوب ترین روشهای سرمایه گذاریAA در جهان و مجوز ماهانه اجازه زندگی ماهانه در ترکیه و به دست آوردن گذرنامه ترکیه است.برای استفاده از این روش ، شما باید حداقل 500000 دلار به سرمایه گذاریA بپردازید. البته از این نظر ، این اصطلاح سه سال در نظر گرفته می شود و شخص پس از سه سال بعد نیازی به دریافت مبلغ اصلی ندارد. بانک ترکیه فرصتی خواهد بود که با افتتاح حساب سپرده گذاری ، از باقیمانده درخواست کند. پس از آنكه متقاضی با متقاضی پرسشنامه ای را برای باز كردن حساب سپرده در ترکیه واگذار كرد ، متقاضی می تواند اقدامات زیر را برای دستیابی به موفقیت آمیز اقامتگاه و شهروندی ترکیه تصویب كند.
خرید اوراق بهادار 3-سرمایه گذاری
دولت ترکیه اوراق قرضه و سهام فروخته است و به جای زندگی ترکیه و انتقال زندگی ترکیه ، اقتصاد ترکیه چالش های بسیاری را مسدود کرده است. برای استفاده از این مدل ، شما باید حداقل 500000 دلار داشته باشید و از اوراق قرضه دولتی یا Sharms یا Sharms در ترکیه برای سرمایه گذاری استفاده کنید. اگر حداقل 3 سال سهام یا اوراق بهادار داشته باشید ، می توانید شهروندی و اقامت ترکیه را بدست آورید. لازم به ذکر است که در سه سال ، اوراق بهادار یا سهام افراد تحت کنترل وزارت صنعت و فناوری ترکیه خواهد بود.
سهام 4-سرمایه گذاری ترکیه
شما باید حداقل 500،000 دلار سهام مشترک را در بازار امنیت در بازار اوراق بهادار ترکیه خریداری کنید. اگر حداقل 3 سال این سهام را در اختیار داشته باشید ، نیز قابل پسند خواهید بود. لازم به ذکر است که در بورس ترکیه ، بین سالهای 2007-2017 یک جهش جدی وجود داشته است.
تجارت 5-سرمایه گذاری
افرادی که سرمایه گذاری را ایجاد می کنند و با سرمایه گذاری کار می کنند بسیار نزدیک به شرایط دستیابی به شهروندی ترکیه هستند. به ویژه ، کارآفرین حداقل 50 شهروند ترکیه کار است.لازم به ذکر است که این افراد در ترکیه از نتایج بیمه اجتماعی رایگان توسط دولت ترکیه استفاده می کنند.
6. واردات و صادرات
اگر بتوانید در مبلغ زیادی از سرمایه وارد ترکیه شوید ، اگر بتوانید در صادرات و واردات فعال باشید ، مزایای دیگری خواهید داشت که به عملکرد و کارآفرینی قابل توجهی در این کشور خواهید رسید.
7. یک برند سود خریداری کنید
شما می توانید اطلاعات لازم را در مورد یک مطالعه کوچک و اطلاعات کافی در ترکیه در ترکیه و اطلاعات لازم در مورد مارک های مختلف سودآور در این کشور دریافت کرده و یکی از مارک های پرسود را بخرید یا یکی از مارک های سودآور را خریداری کنید. علامت تجاری این شرکت در ترکیه ثبت شده است که می توان با روش سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری به دست آورد.
بررسی اقتصاد ترکیه
ترکیه شرایط خوبی دارد ، مانند ایران ، ارمنستان ، جورجیا ، عراق و سوریه و شرایط خوب برای سرمایه گذاریA.
در سالهای اخیر ، اقتصاد ترکیه بسیاری از افراد فوق العاده و خسته را تجربه کرده است ، و هنگامی که ایالات متحده با اروپا و ایالات متحده ملاقات کرد ، اقتصادهای بهتر ، اعتبار و پول.
در قرن گذشته ، احساس ناسیونالیسم قوی تر بوده است و حتی در قرن گذشته ، او در قرن گذشته و در قرن گذشته به پیشرفت خود ادامه داد.
ترکیه در یکی از حساس ترین ، شاید مهمترین مناطق جهان واقع شده است و وضعیت جغرافیایی بسیار مهم و دشوار است. ترکیه تقاطع آسیای شمال غربی و اروپا است و بسیاری از کشورها به ویژه ایران برای حمل بار و انرژی استفاده می شوند.
اقتصاد ترکیه مبتنی بر بخش های محلی و مدرن است.ترکیه هر دو مشکل را حل می کند و مهم است که از اتومبیل و فناوری مدرن برنگردد. اولین کشور ترکیه در تولید ناخالص داخلی جهان.
این کشور اکنون در ساخت کشتی موفق است و محصولات آن به کشورهای اروپایی صادر می شود. واردات از خاورمیانه ، از جمله ایران و عراق ، مانند آلمان ، زیاد است.
مزایای سرمایه گذاری در ترکیه
یکی از مهمترین چیزهایی که باید در ترکیه بدانیم مزایایی است که می توان از سرمایه گذاری در ترکیه آموخت. با توجه به مزایای بسیاری ، بسیاری از ایرانیان بسیاری از ایرانیان را در این کشور جذب کرده اند.
البته این مزایا ممکن است برای برخی در دسترس نباشد ، زیرا ممکن است نتوانند دیگران را انجام دهند. به همین دلیل ، شما باید قبل از دریافت امتحان ، این اولویت ها را بدانید. ما در بحث های قبلی برخی از این اولویت ها را انجام داده ایم ، اما شما آنها را فرصتی داده اید تا همه آنها را بررسی کنند تا آنها را ببینند.
شهروندی ترکیه را دریافت کنید
یکی از مهمترین دلایل سرمایه گذاری در ترکیه ، شهروندی ترکیه را دریافت می کند. سرمایه گذاری در ترکیه یکی از راه های دستیابی به شهروندی و شهروندی ترکیه است. اگر می خواهید به این کشور مهاجرت کنید و می خواهید شهروندی ترکیه را بدست آورید ، جاده های کمی و ایمن دارید – سرمایه گذاریa.
این روش سرمایه مناسب و مناسب برای کسانی که از شهروندی دوم استفاده می کنند مناسب است. بنابراین شما سرمایه گذاریA دارید ، و اگر به دنبال یک راه حل مناسب برای به دست آوردن شهروندی ترکیه هستید ، این روش را از دست ندهید.انواع سرمایه گذاری در ترکیه
روش های مختلفی برای گرفتن سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد. مودهایی که دارای مزایای خاص و مناسب برای یک شخص خاص هستند. اگر به دنبال سرمایه گذاری در ترکیه هستید ، ابتدا باید نوع سرمایه گذاریA را برای انتخاب اعتماد و سرمایه گذاری دقیق شناسایی کنید.
بنابراین ، این یکی از مهمترین اقدامات برای دانستن سرمایه گذاری در ترکیه است. در اینجا روش هایی برای گرفتن سرمایه گذاری در ترکیه وجود دارد. ما امیدواریم که این فرم ها را مطالعه کرده و از آنها مطلع شویم ، می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.
سرمایه گذاری در ترکیه با خرید ملک
سرمایه گذاری یکی از مواردی است که ایرانیان به ایرانیان توجه می کنند. این به طور بالقوه سریع و فوق العاده سرمایه گذاری. در حقیقت ، مهاجران پول خود را در دست بازار و خطرات قرار نمی دهند بلکه در حال پیشرفت و سودآوری هستند.
یکی از اصلی ترین جاده های ترکیه خرید ملک در ترکیه است. هزینه ملک خریداری شده باید حداقل 250،000 دلار باشد و ملک نباید به مدت 3 سال فروخته شود. می توانید با املاک و مستغلات سرمایه گذاری اجازه زندگی در ترکیه را دریافت کنید. به همین دلیل ، این روش سرمایه گذاریA در ترکیه یکی از راه های به دست آوردن محل اقامت ترکیه است.

از طریق سپرده مالیاتی سرمایه گذاری در ترکیه
ترکیه یک مسئله مهم دیگر برای بحث در مورد سرمایه گذاری از طریق بانک و اطلاعات لازم در این زمینه ، به ویژه در ترکیه است و اطلاعات لازم دریافت می شود.
به این ترتیب ، شما یک حساب بانکی و پول در یکی از بانک های ترکیه خواهید داشت. بنابراین ، شما باید 500000 دلار در بانک ترکیه کسب کنید و باید در حساب پول شما باشد.

سرمایه گذاری در ترکیه با خرید سهام
دولت ترکیه اوراق قرضه و اوراق قرضه و سهام مشترک را برای توسعه و توسعه اقتصاد تصویب کرده است.سرمایه نوپا به عنوان 500000 دلار مشخص شده است و باید در یک حساب بانکی پول داشته باشد که کسانی که می خواهند به سرمایه گذاری در ترکیه بروند. سرمایه گذاریA می تواند مسکن را در سرمایه گذاران ترکیه در ترکیه فراهم کند.
در سالهای اخیر ، ایرانیان نیز از خرید اوراق قرضه دولتی از سرمایه گذاری در ترکیه آگاه بوده اند. به این معنا ، درک وکیل یا مشاور ، که از یک وکیل یا مشاور آگاه است ، بسیار مهم است و در مناسب ترین زمان تصمیم درستی می گیرد.
سرمایه گذاری برای همه مهاجران از طریق خانه های سرمایه گذاریA در ترکیه توصیه نمی شود ، اما می تواند یکی از مهمترین و سریعترین فرآیندهای این منطقه باشد. مراقب باش.

سرمایه گذاری در ترکیه با اوراق قرضه و سهام
یکی از شرایط این روش سرمایه گذاری در ترکیه حداقل 3 سال اوراق قرضه نیست. سرمایه گذاری باید توسط وزارت دارایی و مدیریت مالی و مدیریت ترکیه تأیید شود.
دولت ترکیه اوراق قرضه و اوراق قرضه و سهام مشترک را برای توسعه و توسعه اقتصاد تصویب کرده است. سرمایه نوپا به عنوان 500000 دلار مشخص شده است و باید در یک حساب بانکی پول داشته باشد که کسانی که می خواهند به سرمایه گذاری در ترکیه بروند. سرمایه گذاری این نوع می تواند اسکان ترکیه را برای سرمایه گذاران به ارمغان آورد.
این کار تحت نظارت وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه ترکیه انجام می شود و یکی از شرایط اصلی و مهم برای به دست آوردن اقامت ترکیه از این نوع اقامتگاه ترکیه ، صرفه جویی در حداقل 3 سال است.
در غیر این صورت ، شهروندان خارجی توسط شهروندی ترکیه فراهم نمی شوند. در حقیقت ، سرمایه گذاران حق خرید یا فروش سهام را به مدت 3 سال در کشور ندارند و وزارت صنعت و فناوری چنین سرمایه گذاریA را تنظیم می کند.مزایای مهم سرمایه گذاری در ترکیه
سرمایه گذاری در هر کشوری مزایای واقعی وجود دارد. ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست و سرمایه گذاری مزایای زیادی برای سرمایه گذاران و خانواده های آنها دارد.
پاسپورت های ترکیه جزو 20 پاسپورت برتر دنیا هستند و مدت اعتبار آن 10 سال است. همچنین برای مادام العمر تمدید می شود. داشتن سرمایه گذار در ترکیه الزامی نیست. سفر بدون ویزا به 148 کشور و 26 کشور شینگن.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد سرمایه گذاری در ترکیه به آدرس سایت ترامند مراجعه بفرمایید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =