فرایند RPA یا خودکار سازی کارها


RPA یا همان Robotic Process automation به معنای به کارگیری از سیستم های رباتیک به مراد اتوماسیون سازی یک کمپانی یا این که کسب و عمل میباشد

RPA یا اتوماسیون فرایند رباتیک چیست؟

RPA یا همان اتوماسیون فرایند رباتیک درواقع یک اپلیکیشن از تکنولوژی است که توسط منطق کسب و کار و ورودی های ساختاری اداره می‌شود و هدف آن اتوماسیون فرایندهای کسب و کار است. با استفاده از RPA، یک کسب و کار می‌تواند برخی فرایندهای کسب و کار را خودکار کند و وقت خود را برای خدمت به مشتریان یا دیگر کارهای با ارزش بگذارد.

کسب و کارها می‌توانند با استفاده از ابزارهای RPA یک نرم افزار یا رباط را به منظور تفسیر برنامه ها برای پردازش معامله، دستکاری داده ها و برقراری ارتباط با دیگر سیستم های دیجیتال پیکربندی کنند.

مزایای RPA چیست؟

RPA سازمان ها و شرکت ها را قادر می‌سازد تا هزینه های نیروی انسانی و خطاهای انسانی را کاهش دهند. ربات ها به طور معمول آسان و کم هزینه پیاده سازی می‌شوند و به هیچ نرم افزار سفارشی یا یکپارچه سازی سیستم های عمیق نیازی ندارند. فرایند کسب و کار یک فرایند پیچیده است و معمولا باید برای آن وقت زیادی صرف کنید. RPA یا همان اتوماسیون فرایند رباتیک درواقع مراحل غیر ضروری در طی روند کسب و کار را از پیش رو بر می‌دارد.

همچنین RPA قوانین کسب و کاری که با شرایط فعلی سازگار نیستند و از قدیم وجود داشته اند را به طور سازگارتر و دقیق تر توصیف می‌کند. همچنین باعث آسان شدن مراحل و اطلاعات کسب وکار شما می‌شود و در بخش های مختلف برای شما کاهش هزینه هاو صرفه جویی در هزینه ها را در پی خواهد داشت.

RPA یک اتوماسیون است که با به چالش کشیدن کارکنان یک شرکت باعث افزایش بازدهی و کارایی کارکنان آن شرکت می‌شود و مشکلات فرایندهای کسب و کار را کاهش می‌دهد.

از شرکت های برنامه نویسی ربات های نرم افزاری و RPA در ایران بهسازان مجازی فناوری اطلاعات آمارد میباشد.

این شرکت نرم افزاری طراحی کرده است با نام نرم افزار کاربر مجازی که ابزار اصلی این شرکت در صنعت RPA می باشد.

کاربر مجازی یک ربات ساز نرم افزاری است که مانند یک ربات فیزیکی می تواند امور مختلف را از اپراتورها یاد گرفته و در مواقع نیاز به جای آن ها همان امور را تکرار نماید.

کاربر مجازی سایت مستقل و جامعی دارد که در آن این نرم افزار را کامل معرفی میکند.

نرم افزار کاربر مجازی علاوه بر کلیک و تایپ می تواند به فایل های Excel ، انواع ایمیل ها، بانک های اطلاعاتی، سایت ها ، برنامه های تحت وب و … متصل شده و اطلاعات فیلد های مختلف آنهارا بطور کامل دریافت کرده ، پردازش نماید و به فیلد های دیگر در برنامه های دیگر انتقال دهد

البته ربات ساز کاربر مجازی(v-user.com) ، بیشتر این محبوبیت را مدیون ربات های کوچکی است که برای استفاده عمومی طراحی کرده است. ربات هایی نظیر…

  • ربات اینستاگرام کاربر مجازی

رباتی با عملکردی کاملا انسانی برای انجام کلیه امور در اینستاگرام، اموری نظیر لایک زدن، کامنت یا پست گذاشتن، فالو کردن و …

لینک صفحه ربات اینستاگرام

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-اینستاگرام-کاربر-مجازی

  • ربات ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها کاربر مجازی

ربات درج کننده خودکار پیام یا نظر در صفحات مختلف سایت ها، با امکان پیدا کردن سایت های دارای بخش نظر دهی در گوگل.

لینک صفحه ربات ارسال پیام انبوه در پیام رسان ها

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-ارسال-پیام-انبوه-تلگرام/

  • ربات استخراج اطلاعات از سایت ها کاربر مجازی

رباتی که میتواند از سایتهای مختلف اطلاعات آگهی ها یا کالاهای مندرج را استخراج کرده و در یک فایل اکسل ذخیره کند.

لینک صفحه ربات استخراج اطلاعات از سایت ها

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-استخراج-اطلاعات-از-سایت-ها

  • ربات پیام گذار در سایت ها کاربر مجازی

رباتی برای ارسال پیام گروهی و انبوه در واتساپ، سروش و دیگر پیام رسان ها؛ بصورت پیام خصوصی به همراه عکس، ویدئو و …

لینک صفحه ربات پیام گذار در سایت ها

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-پیام-گذار-در-سایت-ها/
  • ربات خودکار ساز مراحل نصب کاربر مجازی

رباتی که میتواند خودش مراحل نصب را بطور خودکار طی کند، دکمه ها را کلیک کند، فایلها را کپی کند، شماره سریال را درج کند و…
لینک صفجه ربات خودکار ساز مراحل نصب

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-خودکار-ساز-مراحل-نصب
  • ربات ورودی گوگل و ارتقاء سئو کاربر مجازی

رباتی که میتواند عملیات سرچ عبارات کلیدی و کلیک بر روی سایت شما در گوگل را دقیقاً شبیه به انسان به اجرا در آورده و سئو سایت شما را ارتقاء دهد.
لینک صفحه ربات ورودی گوگل و ارتقاء سئو

https://www.v-user.com/fa/محصولات/ربات-سئو/

در آینده نزدیک ربات های نرم افزاری گوناگونی تولید خواهند شد که در امور تکراری و خسته کننده به کمک انسان ها خواهند آمد. اگر تا کنون با ربات های نرم افزاری کار نکرده اید زمانش رسیده که نگاهی به این نرم افزارهای جالب و کاربردی بیاندازید.

منبع zoomreview

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پانزده =