قیمت روز تیرآهن در بازار

قبل از خرید تیرآهن ، برای خرید آن باید اطلاعات فنی و ویژه ای کسب کنید.
یکی از مهمترین مؤلفه های طراحی فولاد یا اسکلت ساختمان که توسط یک ساختار فولادی یا ساختمان خریداری می شود ، ما باید اطلاعات مفصلی در مورد تعدادی از موارد مانند استانداردها ، ابعاد ، برند و کیفیت داشته باشیم.

این یک شیب افقی ، عمودی یا شیب است که محموله اصلی را در سازه بالا می برد و بارهای محموله به محور اغلب به ستون ها منتقل می شوند که اغلب تحت تأثیر این ستون ها قرار دارند. از نیروها و فشار برای لایه های مختلف استفاده می شود. تیرآهنA گاهی اوقات مهمترین مشخصات ساختمان است که در پروژه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و افزایش ولتاژ ناشی از لحظه برش قدرت و خم شدن است. انواع مختلفی از تیرآهن وجود دارد و تیرآهنتیرآهن داخلی و واردات را در بازار ایران می فروشد ، بنابراین عوامل مختلفی بر قیمت تیرآهن تأثیر می گذارد.

تیرآهن اشکال مختلفی دارد و برای ظاهر و خصوصیات مکانیکی آنها به دسته های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آنها کاربرد خاص خود را دارد.

تیرآهنA ها نمادهایی را برای عمل به عنوان یک کنوانسیون جهانی شناسایی کرده اند. در تمام شخصیت های تیرآهن ، علامت V پرتوهای سنگین است ، و شخصیت L به معنای سبک تیرآهنتیرآهنتیرآهنتیرآهنتیرآهنتیرآهنتیرآهنتیرآهن است. هنگامی که این دو حرف پس از مخفف اصلی دو حرف قرار می گیرند ، می توانند آسانتر و وزن آن محصول را تعیین کنند.

اندازه تیرآهن اغلب با ارزش و استفاده آن تعیین می شود. باید گفت که جانe تیرآهن به عنوان معیار طول تیرآهنa دیده می شود. تیرآهن به مقدار 14 ، 16 و 18 و معمولاً به شکل شاخه های 6 و 12 متری تولید می شود و فروخته می شود.لازم به ذکر است تیرآهن فولادی بال بسته به نوع، اندازه و شکل در مدل های مختلف موجود می باشد. این مدل مقاطع فولادی بسته به نوع استاندارد در استانداردهای تعریف شده متفاوتی مانند IPE، INP و IPB ساخته می شود.

یکی از انواع تیرآهن تیرآهن CPE یا تیرآهن Honeycomb است. لانه زنبوری تیرآهن تیرآهن نامیده می شود که مقطع آن ذوزنقه ای یا دایره ای است و به هم جوش داده می شود. این به این دلیل است که تیرآهن CPE می تواند حداکثر گشتاور خمشی اعمال شده را تحمل کند. تیرآهن CPE معمولا در ساخت پل ها و سقف های سوله استفاده می شود.

IPE و INP تیرآهن به عنوان تیرآهن معمولی یا اروپایی شناخته می شوند و با هر دو نام شناخته می شوند. اگرچه هر دوی این تیرآهن نوع I هستند، اما تفاوت خاصی در کاربرد و مشخصات آنها وجود دارد. تفاوت اصلی آنها ضخامت بال است. IPB های تیرآهنA از نوع H دارای بال گسترده هستند و هش تیرآهن نامیده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت امروز تیر آهن مشهد و یافتن پاسخ صحیح و کامل در این زمینه با ما تماس بگیرید تا اطلاعات جامعی را از همکاران خود دریافت کنید و از تجربه و تخصص آنها در انتخاب بهترین و موثر تیرآهن استفاده کنید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =