پرداخت خسارت بیمه تکمیلی سامان


خسارت های واقع شده در زمینه دندانپزشکی در بیمه تکمیلی سامان 


با توجه به ضریب خسارتی بالای بیمه دندانپزشکی در کشور همینطور ضریب بالای دندان های خراب در میان ایرانیان شرکت های بیمه ای پوشش های بالای دندانپزشکی به مشتریان بیمه ای ارائه نمیدهند علی الخصوص مشتریان بیمه تکمیلی خانواده و بیمه تکمیلی انفرادی .
سخت گیری هایی نیز در زمان پرداخت خسارت دندانپزشکی در میان بیمه ها دیده میشودو بهتر است مشتریان بیمه ای نسبت به دریافت معرفی نامه دندانپزشکی اقدام نموده تا مستقیما با واحد های درمانی درگیر نشده تا حداقل با گرفتن هزینه اضافی از طرف مراکز روبرو نشوند زیرا شرکت های بیمه ای خسارت ها را در مراکز درمانی غیر طرف قرارداد مطابق با تعرفه مراکز طرف قرارداد همتراز پرداخت مینمایند .
به هر صورت برای اینکه معرفی نامه دندانپزشکی از بیمه تکمیلی سامان دریافت نمایید نیاز دارید به مراکز طرف قرارداد مراجعه و پس از ویزیت توسط دندانپزشک نسبت به گرفتن برگه دستور پزشک اقدام نمایند و این برگه را برای واحد خسارت بیمه سامان که در بیمه های انفرادی شرکت درمانت است ارسال نمایند تا معرفی نامه صادر و برایشان ارسال شود .
درصورتی که به مراکز طرف غیر طرف قرارداد مراجعه مینمایید حتما عکس تک دندانی قبل از انجام خدمت دندانپزشکی را از مرکز اخذ و به همراه فاکتور مهر شده و عکس بعد از اقدام برای واحد خسارت ارسال نمایید تا خسارت شما پرداخت گردد.
ای یکی از مهمترین نکاتی است که باید رد زمینه دریافت خسارت دندانپزشکی به خاطر داشته باشید  .

خسارت دندانی در دسته خسارت های پاراکلینیک به حساب آمده و بسیار مورد نیاز قشر بیمه شدگان است. از این رو موارد زیادی مشاهده میگردد که بیمه شدگان بدون رعایت مطالب بالا اقدام به ترمیم دندان خود نموده اند و متاسفانه به خاطر عدم اطلاع از قوانین دریافت خسارت بیمه های تکمیلی خسارت ایشان یا بدرستی یا کاملا پرداخت نشده است .

به خاطر داشته باشید پیشگیری بهتر از درمان است و شما باید با مسواک زدن و نخ دندان و محافظت های دیگر از وقوع خرابی دندان جلوگیری نموده تا دچار مشکلات آتی نگردید .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =