4 مزیت اخذ اقامت و شهروندی ترکیه برای ایرانیان

امروزه ، ترکیه به یکی از کشورهای محبوب برای ایرانی ها تبدیل شده است. به دست آوردن اقامت و شهروندی در ترکیه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی برای آموزش ، برخی برای کار و برخی دیگر برای سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت می کنند. ترکیه کشوری است که قسمت آن در آسیا است و بخش دیگر در اروپا است. به دست آوردن اقامت ترکیه آسانتر از کشورهای اروپایی و ایالات متحده است. علاوه بر این ، یکی از مزایای آن این است که شهروندان ایرانی مجبور نیستند ویزا را برای سفر به ترکیه دریافت کنند.

گرفتن اقامت در ترکیه به این معنی است که شما به عنوان یک توریست اجازه زندگی در ترکیه را برای مدت زمانی دارید.

به دست آوردن تابعیت در ترکیه به این معنی است که شما پس از دریافت گذرنامه ترکیه ، از تمام مزایای شهروندی و زندگی ترکیه در این کشور استفاده خواهید کرد.

برای تبدیل شدن به یک شهروند ترکیه با مزایای بسیاری ، در اینجا محبوب ترین یا شناخته شده ترین فوایدی که می توانید با تبدیل شدن به یک ترک تمام عیار از آن لذت ببرید.

روابط ترکیه با اتحادیه اروپا از بسیاری جهات قابل توصیف است ، اما همه موافق هستند که درصد توسعه و تجارت در حال رشد این ارتباط را از همیشه قوی تر کرده است. ترکها می توانند برای ویزای طولانی مدت شینگن درخواست کنند و در برخی از کشورها مسیرهای مهاجرت مفیدی وجود دارد.

افرادی که تابعیت ترکیه دارند می توانند به راحتی یک حساب بانکی داشته باشند و مانند سایر شهروندان محلی از کلیه امکانات بانکی این کشور استفاده کنند. صبح مانند: دریافت وام برای خرید ماشین ، کارآفرینی ، خرید آپارتمان و موارد دیگر. این افراد همچنین می توانند کارت های مستر کارت و ویزا را دریافت کنند. با این کارت ها ، به عنوان مثال ، مردم می توانند به راحتی بسیاری از امور مالی خود را انجام دهند. با شرکت های بین المللی مبادله مالی داشته باشید ، به صورتحساب خود دسترسی مداوم داشته باشید ، پرداخت کنید یا با کمترین هزینه عملیات نقدی دریافت کنید و به راحتی می توانید بانکداری دیگری را نیز انجام دهید.دریافت کارت اعتباری ترکیه از دیگر مزایای شهروندی ترکیه است. کارت اعتباری با کارت بانکی متفاوت است و به فرد امکان می دهد با کارت اعتباری ترکیه بدون پرداخت و پرداخت آن در پایان ماه خرید انجام دهد. شما می توانید در برخی از کشورها مانند انگلستان با کارت اعتباری ترکیه خرید کنید.

شهروندان ترکیه به راحتی می توانند بدون ویزا به بیش از 100 کشور جهان سفر کنند. بر اساس مفاد قرارداد آنکارا، آنها باید در اتحادیه اروپا و انگلیس زندگی کنند و از حقوق شهروندی نیز برخوردار باشند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =